TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Hüseyin Torun istifa etti,sert ifadeler kullandı.!

Tarsus Belediyespor Asbaşkanlığı görevinde bulunan Hüseyin Torun’un görevinden istifa ettiği öğrenildi. Geçtiğimiz hafta sonu gündeme gelen iddialar üzerine Belediyespor’da ki görevinden istifa ederek , İmar Aş’de görev alacağı ifade edilen Torun’un bu görevi kabul etmediği ifade edildi. Torun , yayınladığı Mesaj ile kendisini bu göreve getiren Beleidye başkanına da teşekkür ederek 9 ay önce başladığı […]

Hüseyin Torun istifa etti,sert ifadeler kullandı.!
09 Ocak 2020 - 11:53 'de eklendi.

Tarsus Belediyespor Asbaşkanlığı görevinde bulunan Hüseyin Torun’un görevinden istifa ettiği öğrenildi.

Geçtiğimiz hafta sonu gündeme gelen iddialar üzerine Belediyespor’da ki görevinden istifa ederek , İmar Aş’de görev alacağı ifade edilen Torun’un bu görevi kabul etmediği ifade edildi.

Torun , yayınladığı Mesaj ile kendisini bu göreve getiren Beleidye başkanına da teşekkür ederek 9 ay önce başladığı göreve veda etti. Sosyal medya hesabından sert sözler kullanan Torun” Mevkiye gelmek için karakterini satan ŞEREFSİZLEREDİR SÖZÜM,Kendinizi fazla büyütmeyin. Hayat bir nefes alımından daha kısa. ”ifadelerine yer verdi.

Sözlerin kime ifade edildiği bilinmezken, Torun döneminde Tarsus Belediyespor Bayan Basketbol takımı 5 yıl sonra tekrar kurularak liglerde ki yerini almıştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER