TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İbrahim Gül’den Açıklama

Ak Parti Tarsus İlçe Başkanlığı yazılı olarak yayınladığı bildiride ”Dövize karşı birlik çağrısı ” vurgulandı. İŞTE İBRAHİM GÜL’ÜN YAYINLADIĞI AÇIKLAMA Bu Gün Aziz Şehitlerimizi Bir Kez Daha  Minnetle Şükranla Anmak İçin Bugün Buraya Geldik. Bu Cennet Vatanımızın Ve Bağımsızlığımızın   Kolay Kazanılmadığını  Aziz  Şehitlerimizin Kanları İle Sulamışlar   ve     Bu Topraklar  İçin Can Vermişlerdir . Ülkemizin Bağımsız […]

İbrahim Gül’den Açıklama
11 Ağustos 2018 - 20:10 'de eklendi.
Ak Parti Tarsus İlçe Başkanlığı yazılı olarak yayınladığı bildiride ”Dövize karşı birlik çağrısı ” vurgulandı.
İŞTE İBRAHİM GÜL’ÜN YAYINLADIĞI AÇIKLAMA

Bu Gün Aziz Şehitlerimizi Bir Kez Daha  Minnetle Şükranla Anmak İçin Bugün Buraya Geldik. Bu Cennet Vatanımızın Ve Bağımsızlığımızın   Kolay Kazanılmadığını  Aziz  Şehitlerimizin Kanları İle Sulamışlar   ve     Bu Topraklar  İçin Can Vermişlerdir .
Ülkemizin Bağımsız Bir Ülke Olduğunu Dost Düşman  Herkese  Göstermişlerdir .  İşte  Bu Gün  Ülkemizin Büyümesini , Güçlenmesini  Hazmedemeyen  Dış Güçler Ve  İşbirlikçileri    Darbe Yapmaya Kalkıp  Ülkemizi  Bölmek    , Parçalamak  Ve İşgal Etmek İstemişlerdir .Bunda  Başarılı Olamayanlar  Şimdide   Darbe İle Yapamadıklarını    Dolar  Üzerinden  Döviz Kurları  İle  Oynayarak ,  Oynattırarak  Ekonomimizle   İle  Bizi Zayıflatmaya   Çalışmaktadırlar  , Adeta Türkiye’ye  Ayar  Vermeye  Çalışmaktadırlar .
 Biz Bu Ülkeyi Dolar İle Almadık Ki Şimdi Bizi Dolar İle Yıkmaya Çalışmaktadırlar. Bu Kâğıt Parçası Olan Dolar İle Oynayarak Asla Bizi Yıldıramayacak, Yıkamayacaktır.
Dünyada Her Ülkenin Parasının Karşılığında Kasasında Altın Olması Gerekir, Ama Ne Yazık ki Sadece Amerika’da Altın Karşılığı Olmadan Basılan Dolar Vardır Ve İstedikleri Kadar Matbaadan Para Basmaktadırlar. Bu Karşılığı Altın Olmayan Kağıt Parçası İle Bizi Yıkamayacaklardır, Bu Yüzden Vatandaşlarımızı Dolar Üzerinden  Ticaret  Yapmamaya, Ellerinde  Var İse  Bu  dolarları    Bozdurarak   Tepkilerini  Ortaya  Koymamız  Gerektiğine  İnanıyoruz.  Bu Gün Bu Oynanan   Oyunları  Tüm Dünyaya     Göstermek  İçin  Bu Kağıt Parçasından  İbaret  Olan    Dolarları  Yakıyoruz.   DOLARLARI  YAKARIZ   AMA   ÜLKEMİZİ  YAKTIRMAYIZ  DİYORUZ .
Türkiye Cumhuriyeti  Başkanı  Recep Tayyip  Erdoğan’ın     Arkasında  Olduğumuzu  İfade  Ediyoruz  . Biz  Bir Ve Beraber Olduğumuz  Sürece  Bizi Kimse  Bölemeyecek  Ekonomik Olarak Da    Kimse  Çökertemeyecektir .
Biz Türkiye  Olarak   Büyük Bir Milletiz ,  Şehitlerimizin Kanı İle  Sulanan Bu Ülkenin Üzerinde Oynanan Oyunlara  Asla İzin   Vermeyeceğiz .   Bu  Oynanan   Oyunları Hep  Birlikte   Bozacağız  . Güçlü  Türkiye  , Bağımsız Bir Türkiye   ,  Lider Bir Türkiye İle  Yolumuza Devam Edeceğiz .
Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER