TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İdman Yurdu Taraftarları Otobüs Yardımı Bekliyor

2.Lige yükselme finalinde 23 Mayıs Çarşamba Günü Ankara’da Kızılcabölükspor ile karşı karşıya gelecek olan temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor. Oynanacak olan final maçı için taraftar organizasyonu yapan Korsanlar Grubu da Tarsus’ta faaliyet gösteren Oda Başkanlarından , esnaflardan  ve şirketlerden yardım bekliyor. Gazetemize açıklama yapan Korsanlar Grubu Tribün lideri Şükrü Mavigöl ” Bizim […]

İdman Yurdu Taraftarları Otobüs Yardımı Bekliyor
18 Mayıs 2018 - 14:59 'de eklendi.

2.Lige yükselme finalinde 23 Mayıs Çarşamba Günü Ankara’da Kızılcabölükspor ile karşı karşıya gelecek olan temsilcimiz Tarsus İdman Yurdu çalışmalarını aralıksız olarak sürdürüyor.

Oynanacak olan final maçı için taraftar organizasyonu yapan Korsanlar Grubu da Tarsus’ta faaliyet gösteren Oda Başkanlarından , esnaflardan  ve şirketlerden yardım bekliyor.

Gazetemize açıklama yapan Korsanlar Grubu Tribün lideri Şükrü Mavigöl ” Bizim tek amacımız Tarsus İdman Yurdumuzu çıktığı bu yolda yalnız bırakmamak. Ankara’da oynanacak olan final maçına gitmek için destek istiyoruz. Şuana kadar 7 otobüs dolduracak taraftar grubunun hazır olduğunu, bir çok vatandaşında  Ankara’ya gitmek için Bizlere isim yazdırdığını görüyoruz. Taraftar zorlu finalde takımı yalnız bırakmak istemiyor. Sağolsunlar Önder Başkan ve Şevket Başkan bu konuda üzerine düşeni yapmaya çalışıyorlar. Bizler şehrimizde faaliyet gösteren oda başkanlarına ve iş adamlarına sesleniyoruz. Elinizi taşın altına koyun, bizlerde sizi tarihe not düşelim. Sizlerden otobüs bekliyoruz. Başka İdmanyurdu yok”dedi.

Aş,iş istemiyoruz,takıma destek vermek için Ankara’ya gitmek istiyoruz diyen taraftar Lideri Şükrü Mavigöl, gereken desteği bulacaklarını düşündüklerini ifade etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER