TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İş Adamı Tuncay Gengeç:Bu Yılda Desteğimiz Sürecek Dedi

Tarsus’un sevilen genç iş adamlarından Tuncay Gengeç geçen yıl başlattıkları, Eğitime Destek çalışmalarını bu yılda devam ettireceklerini kaydetti. Geçtiğimiz yıl Ekonomik durumu olmayan köy okullarına kitap kırtasiye yardımı yapan Gengeç, bu yılda belirleyecekleri okullara kırtasiye yardımı yapacaklarını ve bir tane de kütüphane kurmayı planladıklarını söyledi. Öğrencilere ve milli eğitim camiasına hayırlı bir yıl temennisinde bulunan […]

İş Adamı Tuncay Gengeç:Bu Yılda Desteğimiz Sürecek Dedi
19 Eylül 2018 - 17:02 'de eklendi.

Tarsus’un sevilen genç iş adamlarından Tuncay Gengeç geçen yıl başlattıkları, Eğitime Destek çalışmalarını bu yılda devam ettireceklerini kaydetti.

Geçtiğimiz yıl Ekonomik durumu olmayan köy okullarına kitap kırtasiye yardımı yapan Gengeç, bu yılda belirleyecekleri okullara kırtasiye yardımı yapacaklarını ve bir tane de kütüphane kurmayı planladıklarını söyledi.

Öğrencilere ve milli eğitim camiasına hayırlı bir yıl temennisinde bulunan Tuncay Gengeç, “Okula yeni başlayan, uzun bir tatilin ardından okullarına dönecek olan bütün öğrencilerimize başarılar diliyorum. Çocuklarımızın ve gençlerimizin geleceğini şekillendiren eğitim süreci, sadece bireylerin değil toplumumuzun geleceği için de büyük önem taşımaktadır. Bu bilinçle 2018-2019 eğitim öğretim yılında idareciler, eğitimciler, öğrenciler ve veliler olarak Tarsus’ta  ki eğitim kalitesini daha ileriye taşımak adına elimizden gelen gayreti göstereceğiz” dedi.

Gençlerin kötü alışkanlıklardan uzak durması için de yapılacak kampanyalarda yer alacaklarını belirten Tuncay Gengeç ” Geleceğimize sahip çıkmak zorundayız”diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER