TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İşte Ak Parti’nin Mersin ve Tarsus Adayları

Ak Parti Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı görevini sürdüren Recep Tayyip Erdoğan Bugün İstanbulda katıldığı aday tanıtım toplantısında 40 İl adayı açıklamış kısa süre içinde de Cumhur İttifakının yol haritası doğrultusunda kalan il ve ilçeleri açıklayacaklarını söylemişti. 31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için adaylarını belirleme çalışmalarını sürdüren AK Parti, geçtiğimiz hafta diğital eğilim yoklaması yapılmış […]

İşte Ak Parti’nin Mersin ve Tarsus Adayları
24 Kasım 2018 - 18:09 'de eklendi.

Ak Parti Genel Başkanı ve aynı zamanda Cumhurbaşkanı görevini sürdüren Recep Tayyip Erdoğan Bugün İstanbulda katıldığı aday tanıtım toplantısında 40 İl adayı açıklamış kısa süre içinde de Cumhur İttifakının yol haritası doğrultusunda kalan il ve ilçeleri açıklayacaklarını söylemişti.

31 Mart’ta yapılacak yerel seçimler için adaylarını belirleme çalışmalarını sürdüren AK Parti, geçtiğimiz hafta diğital eğilim yoklaması yapılmış ve genel merkez sonuçlara anlık olarak ulaşmıştı.

Yapılan eğilim yoklamaları sonrasında , anket sistemini devreye sokan AK Parti’de süreç biran önce tamamlanmak isteniyor.

Kulislerden edinilen bilgilere göre Mersin Büyükşehir Belediyesi için yapılan dijital eğilim yoklamasında Lütfi Elvan,Burhanettin Kocamaz ve Zafer Çağlayan’ın adı öne çıkarken, Tarsus için ise  İlçe Başkanı İbrahim Gül, Rüştü Çopur ve  Nevzat Çetin’in adının öne çıktığı konuşuluyor.

Mersin ve ilçeleri için ittifak sürecinde diğer partilerin kararına göre , adayların kısa sürede açıklanması bekleniyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER