TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İŞTE KAZI YERİNDEN SON GÖRÜNTÜLER

Tarsus2ta 82 Evler Mahallesi’nde, gecekondu tipi bir evde özel harekat polisleri gözetiminde yapılan esrarengiz kazı, yaklaşık 11 aydır sürüyor.

Göçüklere neden olan ve giriş- çıkışlara izin verilmeyen kazı alanında, sondaj çalışması yapıldığı görülürken, Hal böyle olunca aylardır tek bir bilgi verilmeyen kazı hakkında sosyal medyadan farklı tahminlerin yapılması kaçınılmaz oldu.

11 aydır sır gibi saklanan kazı hakkında bilgilerde kazıdan ne çıktığı konusunda bomba iddialar yapılırken, kazı alanında uzaylıların dahi olduğu halk arasında konuşulanlar arasında geçiyor.

Gazetemize ulaşan videoda ise kazı alanının bulunduğu yerin tam göbeği görünüyor. Kazı alanının girişi ve kurulan düzenek çalışmaların ne boyutta olduğunu gösteriyor.

İşte Başka yerde bulamayacağınız o görüntüler.

 

17 Ekim 2017 - 10:00 'de eklendi ve 1648 kez görüntülendi.
Etiketler :
Antalya’da 3 kuyumcuyu soyan şahıslardan 1’i Tarsus’ta yakalandı Antalya’da 3 kuyumcuyu soyan şahıslardan 1’i Tarsus’ta yakalandı
Toroslar Edaş Kuş ölümlerine çözüm üretmeye devam ediyor. Toroslar Edaş Kuş ölümlerine çözüm üretmeye devam ediyor.
Tarsus’ta 5 yaşında ki çocuk boğuldu. Tarsus’ta 5 yaşında ki çocuk boğuldu.
BAŞARIR’DAN ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER HAKKINDA SORU ÖNERGESİ BAŞARIR’DAN ATAMA BEKLEYEN ÖĞRETMENLER HAKKINDA SORU ÖNERGESİ
Tarihi köprü hayata geçiriliyor. Tarihi köprü hayata geçiriliyor.
Başkan Bozdoğan Müjdeyi Verdi: UNESCO Şehri olmak için başvuru yaptık. Başkan Bozdoğan Müjdeyi Verdi: UNESCO Şehri olmak için başvuru yaptık.
SON DAKİKA