TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İŞTE KAZI YERİNDEN SON GÖRÜNTÜLER

Tarsus2ta 82 Evler Mahallesi’nde, gecekondu tipi bir evde özel harekat polisleri gözetiminde yapılan esrarengiz kazı, yaklaşık 11 aydır sürüyor.

Göçüklere neden olan ve giriş- çıkışlara izin verilmeyen kazı alanında, sondaj çalışması yapıldığı görülürken, Hal böyle olunca aylardır tek bir bilgi verilmeyen kazı hakkında sosyal medyadan farklı tahminlerin yapılması kaçınılmaz oldu.

11 aydır sır gibi saklanan kazı hakkında bilgilerde kazıdan ne çıktığı konusunda bomba iddialar yapılırken, kazı alanında uzaylıların dahi olduğu halk arasında konuşulanlar arasında geçiyor.

Gazetemize ulaşan videoda ise kazı alanının bulunduğu yerin tam göbeği görünüyor. Kazı alanının girişi ve kurulan düzenek çalışmaların ne boyutta olduğunu gösteriyor.

İşte Başka yerde bulamayacağınız o görüntüler.

 

17 Ekim 2017 - 10:00 'de eklendi ve 1550 kez görüntülendi.
Etiketler :
Tarsus’ta Yeni Zelanda’da ölenler için Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı. Tarsus’ta Yeni Zelanda’da ölenler için Gıyabi Cenaze Namazı Kılındı.
Klikya Nehir Derneği’nin Tarsus Şubesi törenle açılacak. Klikya Nehir Derneği’nin Tarsus Şubesi törenle açılacak.
Tarsus’ta Suriye Uyruklu şahıs,kız çocuğuna tacizde bulundu. Tarsus’ta Suriye Uyruklu şahıs,kız çocuğuna tacizde bulundu.
Öldü Sanılıp Morga Konulan Adamın Arkadaşının Farketmesiyle Yaşadığı Ortaya Çıktı Öldü Sanılıp Morga Konulan Adamın Arkadaşının Farketmesiyle Yaşadığı Ortaya Çıktı
Haluk Bozdoğan Yarbay Şemsettin’de konuştu Haluk Bozdoğan Yarbay Şemsettin’de konuştu
-TEKELİÖREN GARİP MUSTAFA BABA CEMEVİ AÇILIYOR -TEKELİÖREN GARİP MUSTAFA BABA CEMEVİ AÇILIYOR
SON DAKİKA