TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İYİ PARTİ 14 ŞUBAT’TA ŞEHİTLİKTE OLACAK

Tarsus İyi Parti İlçe Başkanlığı 14 Şubat Sevgililer Gününü Şehitlikte Kutlayacak. Yapılan açıklamaya göre ” Sevgililer günü,sevenlerin birbirlerine olan sevgilerini kulaklarına fısıldadıkları ,sevgilerinin pekişmesine fırsat buldukları özel bir gündür. 14 şubat sevgililer gününde  öncelikle birbirlerine tüm kalpleriyle bağlanan ve bir ömrü birlikte yaşamaya karar veren tüm sevgililerin gününü İYİ Parti yönetimi olarak kutluyor sevgilerinin artarak devam […]

İYİ PARTİ 14 ŞUBAT’TA ŞEHİTLİKTE OLACAK
13 Şubat 2018 - 15:28 'de eklendi.

Tarsus İyi Parti İlçe Başkanlığı 14 Şubat Sevgililer Gününü Şehitlikte Kutlayacak.

Yapılan açıklamaya göre ”

Sevgililer günü,sevenlerin birbirlerine olan sevgilerini kulaklarına fısıldadıkları ,sevgilerinin pekişmesine fırsat buldukları özel bir gündür. 14 şubat sevgililer gününde  öncelikle birbirlerine tüm kalpleriyle bağlanan ve bir ömrü birlikte yaşamaya karar veren tüm sevgililerin gününü İYİ Parti yönetimi olarak kutluyor sevgilerinin artarak devam etmesini diliyoruz.

İYİ Parti olarak bu yılki sevgililer günü kutlamasını anma programı şeklinde yarın saat 11.00’de şehitlikte yapmaya karar vermiş bulunuyoruz.Bu vatan, bu bayrak ve mukaddes değerler için şehadet şerbeti içerek bu topraklara kanını akıtmış,Peygamber efendimiz (sav)’in sevgilisi olmuş şehitlerimizin kabirlerine karanfil koyup Kuran-I Kerim okutacağız ve dua ederek programımızı bitireceğiz.İstiyoruz ki her gün gelen şehitlerimiz unutulmasın , istiyoruz ki şehit yakınlarımız unutulmasın, şehit yakınlarımız arkalarında Türk milletinin olduğunu hissetsinler. Şehitlerimiz peygamber efendimizin olduğu gibi bizim de candan sevgililerimiz,çünkü bu kahramanlar bizim için toprağa düştüler,onların arkasında dul kalan eşler, babasız kalan bebeler,henüz doğmamış yavrular,gururlu olsalar da hayata küsmüş analar babalar, kahrolmuş akrabalar, yaşanmamış nice hayatlar kaldı. Onun için diyoruz ki şehitlerimiz haklarını bizlere helal etsinler. İnanıyoruz ki onlar ölmediler diridirler”denildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER