TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İyi Parti, Alevi Kültür Derneğini Ziyaret Etti.

Tarsus İyi Parti İlçe Başkanlığından Alevi Kültür Dernekleri Şubesine Ziyaret. Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şubesi başkanı Erdal Turgut ve yönetim kurulunun da bulunduğu ziyarette konuşan İyi Parti İlçe Başkanı M.Tekin Çelik ” Bugün Canlarımız ile bir araya geldik”dedi. M.Tekin Çelik ; Genel merkezlerinin  Türkiye genelinde bütün inanç grupları da dahil olmak üzere her kesimi kucaklayacak […]

İyi Parti, Alevi Kültür Derneğini Ziyaret Etti.
29 Mart 2018 - 15:11 'de eklendi.

Tarsus İyi Parti İlçe Başkanlığından Alevi Kültür Dernekleri Şubesine Ziyaret.

Alevi Kültür Dernekleri Tarsus Şubesi başkanı Erdal Turgut ve yönetim kurulunun da bulunduğu ziyarette konuşan İyi Parti İlçe Başkanı M.Tekin Çelik ” Bugün Canlarımız ile bir araya geldik”dedi.

M.Tekin Çelik ; Genel merkezlerinin  Türkiye genelinde bütün inanç grupları da dahil olmak üzere her kesimi kucaklayacak bir yönetim oluşturulması yönünde fikir ortaya koyduğunu dile getirerek, kendilerininde yönetiminde kucaklayıcı olduklarını ve her kesimden isimlere yönetimde yer verdiklerini söyledi.

Çelik ” Alevi vatandaşlarımızın çok hassas olduğu Atatürk sevgisi, Atatürk İlke ve devrimlerine bağlılık, vatan ve millet sevgisi, ülkemizin bölünmez bütünlüğü, İYİ PARTİ’mizin tüzüğünün 2.maddesinde açıkça belirtilen ülkemizin bölünmez bütünlüğünü korumayı, eşsiz kahraman Başkomutan Cumhuriyetin kurucusu büyük önder Mustafa Kemal Atatürk’ün ilkelerini esas almayı diye başlayan bölümle bire bir örtüşen düşünce yapıları nedeniyle görüş alış verişinde bulunduk  ve bu ilkelerden hiçbir ödün vermeyeceğimizi Canlarımızla paylaştık. Ülkemizin geleceği ile ilgili kaygılarımız Canlara iletilmiş ve ekonomi başta olmak üzere yaşanan bütün sıkıntılar masaya yatırılmıştır. Şehrimizin genel problemleri yanında Cem Evi’nin sıkıntıları tarafımıza intikal ettirildi . Burada günlük  işlerin yapılması noktasında belediye veya Kaymakamlık tarafından görevlendirilmiş herhangi bir çalışan olmadığı öğrendik.  İYİ PARTİ olarak bu sıkıntıyı buradan ilgililere iletmiş olalım.”dedi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER