TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

İyi Partinin Mersin Adayı Burhanettin Kocamaz mı?

MERSİN’de konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu, “Tek adam rejimi hemen hemen her alanda kendini hissettirmeye başladı. ‘Her şey düzelecek’ dendi, ekonomi çok daha kötüye gitti” ifadelerini kullandı. İYİ Partili Buğra Kavuncu, beraberinde milletvekillerinden oluşan bir heyetle Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ni (MGC) ziyaret etti. Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni ve iktidarın tutumunu eleştiren Kavuncu, “24 Haziran’da yapılan seçimle Türkiye, yeni bir sisteme geçti […]

İyi Partinin Mersin Adayı Burhanettin Kocamaz mı?
19 Eylül 2018 - 15:04 'de eklendi.

MERSİN’de konuşan İYİ Parti Genel Başkan Yardımcısı Buğra Kavuncu, “Tek adam rejimi hemen hemen her alanda kendini hissettirmeye başladı. ‘Her şey düzelecek’ dendi, ekonomi çok daha kötüye gitti” ifadelerini kullandı.

İYİ Partili Buğra Kavuncu, beraberinde milletvekillerinden oluşan bir heyetle Mersin Gazeteciler Cemiyeti’ni (MGC) ziyaret etti.

Cumhurbaşkanlığı Hükümet Sistemi’ni ve iktidarın tutumunu eleştiren Kavuncu, “24 Haziran’da yapılan seçimle Türkiye, yeni bir sisteme geçti ve bu geçilen sistem bugün yaşadığımız birçok problemin ana kaynağını, temel sebebini oluşturuyor. Dolayısı ile yeni sistemle alakalı yaşanılan sıkıntıları dilimiz döndüğünce anlatmaya çalışıyoruz. Tek adam rejimi hemen hemen her alanda kendini hissettirmeye başladı. ‘Her şey düzelecek’ dendi, ekonomi çok daha kötüye gitti. Varlık Fonu’ndan tutun da devletin birçok kurumunda artık tek bir merkezden, tek bir yerden yapılan atamalarla adeta ülkede tek bir kişinin sözü geçer hale geldi” diye konuştu.

KOCAMAZ SORUSU SORULDU.

Bir gazetecinin Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Burhanettin Kocamaz’ın İYİ Parti’den aday olacağının söyleniyor” sorusu üzerine  söz alan Buğra Kavuncu ”İYİ Parti olarak Mersin’de hiçbir şahsa kişiye adaylık teklifinde bulunmadık. Biz partimizin yapılandırılması, teşkilatlarımızın revizyonuyla şu anda meşgulüz. Gelecek her türlü teklifi de değerlendiririz. Bizimle birlikte hareket eden, bölgesinde öne çıkmış her aday doğru bir adım atmış olur. Gelebilecek her türlü talebi de biz değerlendiririz. Fakat bizden bir talep yok. Her adaylık isteğinde bulunanlara eşit mesafede oluruz. Bizden kaynaklanan bir konu yok.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER