TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Kalbi duran asker, 3 günlük yaşam savaşını kaybetti

Asker’den izinli olarak geldiği memleketi Tarsus’ta Medical Park Hastanesi’nde burun ameliyatı olan ve ameliyat sonrası alındığı serviste iddiaya göre kalbi durduktan sonra yeniden hayata döndürülen asker, 3 günlük yaşam mücadelesini kaybetti. İddialara göre Hakkari Çukurca’da vatani görevini yapan 24 yaşındaki Ali Gencel, burnunda bulunan et parçasının alınması için 19 Ağustos Cumartesi günü Medical Park Hastanesi’nde […]

Kalbi duran asker, 3 günlük yaşam savaşını kaybetti
22 Ağustos 2017 - 11:13 'de eklendi.

Asker’den izinli olarak geldiği memleketi Tarsus’ta Medical Park Hastanesi’nde burun ameliyatı olan ve ameliyat sonrası alındığı serviste iddiaya göre kalbi durduktan sonra yeniden hayata döndürülen asker, 3 günlük yaşam mücadelesini kaybetti.

İddialara göre Hakkari Çukurca’da vatani görevini yapan 24 yaşındaki Ali Gencel, burnunda bulunan et parçasının alınması için 19 Ağustos Cumartesi günü Medical Park Hastanesi’nde ameliyat masasına yattı.

Ameliyat sonrası servise alınan Ali Gencel’in, bir süre sonra bilinmeyen bir nedenle kalbi durdu. Yakınlarının çığlıklarıyla birlikte hastane personeli ve doktorların müdahalesi neticesinde Ali Gencel’in kalbi yeniden çalıştırıldı ve ardından yoğun bakıma alındı.

Durumu ağırlaşan ve hastanedeki imkanların yetersiz olması gerekçesiyle Adana Yüreğir Başkent Hastanesi’ne sevk edilen Ali Gencel, burada yapılan tüm müdahalelere rağmen bugün hayatını kaybetti.

Evli olan Gencel’in kesin ölüm nedeninin belirlenmesi için cenazesi Adana Adli Tıp Kurumu’na gönderildi. Soruşturma sürüyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER