Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Karaoğlu görevinden istifa etti

2019 Yerel seçimlerinde Ak Partiden aday adayı olan Mersin Ziraat Mühandisleri Odası Başkanı Mustafa Kemal Karaoğlu görevinden istifa etti. Karaoğlu aday adaylığı resmi başvurusunu yapacağından dolayı ,yasa gereği istifa etmesi gerekiyordu. Mersin’de yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen M.Kemal Karaoğlu istifa dilekçesini yönetim kuruluna sunarak görevinden affını istedi. İstifasını sunduktan sonra sosyal medya hesaplarından […]

Karaoğlu görevinden istifa etti
07 Kasım 2018 - 18:22 'de eklendi.

2019 Yerel seçimlerinde Ak Partiden aday adayı olan Mersin Ziraat Mühandisleri Odası Başkanı Mustafa Kemal Karaoğlu görevinden istifa etti.

Karaoğlu aday adaylığı resmi başvurusunu yapacağından dolayı ,yasa gereği istifa etmesi gerekiyordu.

Mersin’de yönetim kurulu üyeleri ile bir araya gelen M.Kemal Karaoğlu istifa dilekçesini yönetim kuruluna sunarak görevinden affını istedi.

İstifasını sunduktan sonra sosyal medya hesaplarından paylaşım yapan aday adayı şu açıklamalarda bulundu.

” 27 Mart 2016 yılından beri odamızı en iyi şekilde temsil etmeye çalıştık, odamızın temsiliyet gücünü ve itibarını en üst seviyelere çıkararak, tüm kamu ve özel kurumlarla çok iyi diyaloglar kurduk. Teknik ve sosyal etkinliklerle meslektaşlarımız arasındaki iletişimi en üst seviyelere çıkardık. Tek İdealimiz “ülkesini seven” tüm meslektaşlarımızla, hiçbir ayrım yapmadan çalışacağız felsefesiyle, sizlere hizmet etmeye çalıştık. Bu süre zarfında gerek seçimlerde gerekse çalışmalarımız sırasında yönetim kurulumuza vermiş olduğunuz desteklerden dolayı çok teşekkür ederiz. Bundan sonraki yaşamıma siyaset alanında devam edeceğimden dolayı Ziraat Mühendisleri Odası Mersin Şube yönetim kurulu başkanlığından istifa ediyorum, Yeni yönetim kurulumuzun da aynı şevk ve azimle görevini yapacağından hiçbir şüphem yok. Yeni yönetim kurulumuza başarılar dilerim. Saygı ve Sevgilerimle… ”

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER