TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Karpuz fiyatları düşecek mi?

Bahşiş Karpuzi raflardaki yerini aldı Bahşiş mahallesinde yılın ilk karpuz hasadı yapıldı. Üreticinin Bahşiş Karpuzi ismini verdiği karpuzlar raflardaki yerini alırken, tüketicinin gözü el yakan fiyatlarda. Tarsus’un Bahşiş Mahallesinde yılın ilk karpuz hasadı büyük bir özenle başladı. Üreticinin Bahşiş Karpuzi ismini verdiği karpuzlar, dalından koparıldıktan sonra önce sebze ve meyve haline daha sonrada tüketiciye ulaşmak […]

Karpuz fiyatları düşecek mi?
08 Haziran 2019 - 18:14 'de eklendi.

Bahşiş Karpuzi raflardaki yerini aldı

Bahşiş mahallesinde yılın ilk karpuz hasadı yapıldı. Üreticinin Bahşiş Karpuzi ismini verdiği karpuzlar raflardaki yerini alırken, tüketicinin gözü el yakan fiyatlarda.


Tarsus’un Bahşiş Mahallesinde yılın ilk karpuz hasadı büyük bir özenle başladı. Üreticinin Bahşiş Karpuzi ismini verdiği karpuzlar, dalından koparıldıktan sonra önce sebze ve meyve haline daha sonrada tüketiciye ulaşmak için raflardaki yerini aldı. Hava sıcaklığının artışıyla birlikte vatandaşın son günlerde sofrasında en fazla aradığı meyvelerden biri olan karpuza olan rağbet her geçen gün artarken, tüketicinin gözü ise el yakan fiyatlarda.. Şuana kadar pazar, market ve kent içi stantlarda kilosu 3 ila 4 lira arasında satılan karpuzun fiyatının düşmesi beklenirken, üretici ise fiyatların çok aşağıya düşmesinden korkuyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER