TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

KOCAMAZ’DAN İLK AÇIKLAMA

İyi Parti İl Başkanlığı tarafından listelerin geç verilmesiyle Kocamaz’ın aday olamayacağı ülke gündemine bomba gibi düşerken, Kocamaz kanadından ilk açıklama yayınlandı. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz ”Son sözümüzü söylemedik”dedi İŞTE O AÇIKLAMA! Sevgili Mersinliler, değerli yol arkadaşlarım; Seçimi açık ara alacağımız bir durumdayken Parti içinden vurulduk. Biz vurulduk. Biz ne ihanetler gördük! Ama asla […]

KOCAMAZ’DAN İLK AÇIKLAMA
19 Şubat 2019 - 22:24 'de eklendi.

İyi Parti İl Başkanlığı tarafından listelerin geç verilmesiyle Kocamaz’ın aday olamayacağı ülke gündemine bomba gibi düşerken, Kocamaz kanadından ilk açıklama yayınlandı.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı  Burhanettin Kocamaz ”Son sözümüzü söylemedik”dedi

İŞTE O AÇIKLAMA!

Sevgili Mersinliler, değerli yol arkadaşlarım; Seçimi açık ara alacağımız bir durumdayken Parti içinden vurulduk. Biz vurulduk. Biz ne ihanetler gördük! Ama asla yılmadık. Maalesef Sayın Hamit Tuna’nın göreceksiniz Kocamaz İYİ Parti’den de aday olamayacak değerlendirmesi doğru çıktı.

Şunu herkes bilmelidir ki henüz son sözümüzü söylemiş değiliz. Kim ne derse desin. Biz hala pes etmedik. Herkes rahat olsun ve bizi izlemeye devam etsin. Mutlaka bir yol bulacak ve Mersin’i entrikalar ve ayak oyunlarıyla birilerine teslim etmeyeceğiz.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER