TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

KÖY ÇOCUKLARINI SEVİNDİREN PROJE.

Tarsus Kamberhöyüğü Köyü İlköğretim Okulunun minik öğrencileri, yeni öğretim yılına mutlu girdi. Tarsus Anıt Lions Kulübü, KAHEV, Günüllü Eczacılar ve Tarsus Belediyesi’nin desteğiyle yenilenen okulları önceki gün törenle açıldı. Haber:M.Rıfkı Alpkaya Törene Kaymakam Kadir Sertel OTÇU ve Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ı temsilen Başkan Yardımcısı Füsun Kaleli, sponsor kuruluşların temsilcileri ve köylüler katıldı. İzmir’in Torbalı ilçesinden […]

KÖY ÇOCUKLARINI SEVİNDİREN PROJE.
11 Eylül 2019 - 8:47 'de eklendi.

Tarsus Kamberhöyüğü Köyü İlköğretim Okulunun minik öğrencileri, yeni öğretim yılına mutlu girdi. Tarsus Anıt Lions Kulübü, KAHEV, Günüllü Eczacılar ve Tarsus Belediyesi’nin desteğiyle yenilenen okulları önceki gün törenle açıldı.

Haber:M.Rıfkı Alpkaya

Törene Kaymakam Kadir Sertel OTÇU ve Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ı temsilen Başkan Yardımcısı Füsun Kaleli, sponsor kuruluşların temsilcileri ve köylüler katıldı.

İzmir’in Torbalı ilçesinden Tarsus’a gelen Kaymakam OTÇU, törende yaptığı konuşmada ”Bugün 9 Eylül önemli bir gün. Bugün aynı zamanda İzmir’in kurtuluşudur. Kurtuluşumuzun günüdür” diye konuştu.

Öte yandan ortaklaşa gerçekleştirilen projenin güzel bir örnek teşkil ettiği ve diğer sivil toplum kuruluşlarının da katılımı ve katkısıyla pek çok işin üstesinden gelinebileceği ifade edildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER