TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Levrek balığın içinden çıkan görenleri şaşırttı.

Büyük balık, küçük balığı yer kanunu bir kez daha kanıtlandı. Tarsus ırmağında yakalanan levrek türü balığın karnından çıkan yavru balıklar görenleri oldukça şaşırttı. Balık avcılığı tutkunu olan Ali Mantaş tarafından Sosyal medyada paylaşılan ilginç görüntü çok sayıda kişi tarafından merak konusu oldu. Tarsus Irmağına balık tutmaya giden adam, tuttuğu balıkta ilginç bir şey fark etti. […]

Levrek balığın içinden çıkan görenleri şaşırttı.
14 Ağustos 2019 - 14:23 'de eklendi.

Büyük balık, küçük balığı yer kanunu bir kez daha kanıtlandı.

Tarsus ırmağında yakalanan levrek türü balığın karnından çıkan yavru balıklar görenleri oldukça şaşırttı.

Balık avcılığı tutkunu olan Ali Mantaş tarafından Sosyal medyada paylaşılan ilginç görüntü çok sayıda kişi tarafından merak konusu oldu.

Tarsus Irmağına balık tutmaya giden adam, tuttuğu balıkta ilginç bir şey fark etti. Daha yakından incelemek istediğinde balığın içinde tüm halde gizlenmiş beyaz renkli bir balık buldu. Balığı temizleyen genç balıkçı Ali Mantaş tuttuğu balığın içinden çıkan küçük balıkların levrekler tarafından çok sevildiğini söyledi.

Bu tür görüntüleri sıklıkla gördüklerini ifade eden balıkçı ” Balıkçılık ile ilgili olan kişiler bu durum karşısında çok şaşırmazlar ancak ilk kez gören vatandaşlarımız biraz şaşkınlık içinde kalıyorlar. Ancak bu levrek balığının en sevdiği avlanma türüdür. Küçük ve taze balığa bayılırlar.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER