Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Lütfi Elvan noktayı koydu

Lütfi Elvan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olup olmayacağı yönündeki soruya şöyle yanıt verdi: “Böyle bir düşüncem yok. Şu an içinde böyle bir şey söz konusu değil. Onu da söyleyeyim ama bizde çok aday var. Çok aday adaylarımız var. Güçlü insanlarımız var. Onu da ifade edeyim. Hiç bu konuda tereddüt içinde olmayın. Biz hizmet etmek […]

Lütfi Elvan noktayı koydu
24 Ekim 2018 - 19:05 'de eklendi.

Lütfi Elvan, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanlığına aday olup olmayacağı yönündeki soruya şöyle yanıt verdi:

Böyle bir düşüncem yok. Şu an içinde böyle bir şey söz konusu değil. Onu da söyleyeyim ama bizde çok aday var. Çok aday adaylarımız var. Güçlü insanlarımız var. Onu da ifade edeyim. Hiç bu konuda tereddüt içinde olmayın. Biz hizmet etmek istiyoruz. Birçok ildeki başarılı örnekleri biliyorsunuz. Ben şuna inanıyorum Mersin haklıda bu seçimde AK Belediyecilikle buluşacaktır. Mersin’in özellikle kent merkezi başta olmak üzere önünü açacaktır diye düşünüyorum.”

AKP Genel Başkanvekili Numan Kurtulmuş da  “Adaylarımızda 5 tane temel özellik arıyoruz. Mütevazi olacak, kibir ehli ile bizim işimiz yok. Adaletli olacak. Toplumun bütün kesimlerine eşit bir şekilde adilane bir şekilde yaklaşma becerisine sahip olacak. Ehliyet sahibi olacak. Liyakat sahibi olacak ve millete sadakat sahibi olacak. Bu özelliklerimizi böyle ince bir kuyumcu titizliği ile işleyerek Mersin içinde ilçelerimiz içinde aynı şekilde adaylarımızı arayacağız. İnce eleyip sık dokuyarak bu vasıflarda çok sayıda aday adayı arkadaşımız olacak. Onların arasından da en iyilerini seçeceğiz. Belki sadece aday adayları arasından değil bu vasıflardan üstün vasıfları olan arkadaşlarımıza gidip parti teklif götürecek. Artık eşimiz dostumuz tanıdığımız arkadaşımız değil partinin gücünden, Tayyip Erdoğan’ın gücünden istifade edecek insanlara değil, partiye güç katacak insanlara ihtiyacımız var. Onlarla yolumuza devam edeceğiz” dedi.

AKP’nin  24 Haziran seçimlerinde Mersin’de birinci parti olduğunu hatırlatan Kurtulmuş, “İnşallah 31 Mart 2019 seçimlerinde de AK Parti Mersin’de ve ilçelerinde birinci parti olacak. Seçim akşamı ilk arayacağımız yer Mersin’in sonuçları olacak. İnşallah Mersin’de mükemmel bir sonuç elde edeceğimize inanıyorum. AK Parti’nin mevcut şartlar içinde Mersin’de Büyükşehir Belediye Başkanlığını rahatlıkla kazanacağını düşünüyoruz” diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER