TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Makam’da bulunan kavşak komple kaldırıldı.

Tarsus’ta kent merkezinde bulunan kavşak kaldırılarak kent meydanına dönüştürüldü. Adana Bulvarı üzerinde Hz.Danilel Peygamberin kabrinin bulunduğu yerleşim alanı önünde ki kavşak Mersin Büyükşehir Belediyesi ekiplerince sökülerek ,yerine asfalt döküldü. Kent trafiğini rahatlatmak ve sürücülere geniş sürüş alanı sağlamak için alınan karar doğrultusunda yapılan işleme vatandaşlarda olumlu tepki gösterdi. Kazalara davetiye çıkaran kavşakta daha önce de […]

Makam’da bulunan kavşak komple kaldırıldı.
11 Haziran 2019 - 16:59 'de eklendi.

Tarsus’ta kent merkezinde bulunan kavşak kaldırılarak kent meydanına dönüştürüldü.


Adana Bulvarı üzerinde Hz.Danilel Peygamberin kabrinin bulunduğu yerleşim alanı önünde ki kavşak Mersin Büyükşehir Belediyesi ekiplerince sökülerek ,yerine asfalt döküldü.


Kent trafiğini rahatlatmak ve sürücülere geniş sürüş alanı sağlamak için alınan karar doğrultusunda yapılan işleme vatandaşlarda olumlu tepki gösterdi.


Kazalara davetiye çıkaran kavşakta daha önce de anıt heykel çalışması yapılmış , vatandaşların ” Araç trafiğinde görüşü engellediği gerekçesi ile ” karardan vazgeçilerek takılan Aslan heykeli sökülmüştü.
Sabah saatlerinde Cetvel Carrefour önünde bulunan kavşağında araç trafiğine kapatılarak bölge trafiğinin rahatlatılması sağlamıştı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER