TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

MEHMET SAYDAM TEŞEKKÜR ETTİ

Chp’den 5.sıra Mersin Milletvekili adayı olan ancak oy oranına göre meclis dışında kalan deneyimli siyasetçi Mehmet Saydam Tarsuslu seçmenlere teşekkür etti. Yayınladığı mesajla kendisine destek veren herkese teşekkürlerini dile getiren Saydam seçim sisteminin azizliğini yaşadığını ifade etti. İŞTE MEHMET SAYDAM’ın mesajı Değerli Tarsus’lu hemşehrilerim,bildiğiniz gibi 27’nci dönem Mersin milletvekilliğine adaylığımı koymuş, sizlerin vekiliniz olmak istemiştim. […]

MEHMET SAYDAM TEŞEKKÜR ETTİ
30 Haziran 2018 - 13:22 'de eklendi.

Chp’den 5.sıra Mersin Milletvekili adayı olan ancak oy oranına göre meclis dışında kalan deneyimli siyasetçi Mehmet Saydam Tarsuslu seçmenlere teşekkür etti.

Yayınladığı mesajla kendisine destek veren herkese teşekkürlerini dile getiren Saydam seçim sisteminin azizliğini yaşadığını ifade etti.

İŞTE MEHMET SAYDAM’ın mesajı

Değerli Tarsus’lu hemşehrilerim,bildiğiniz gibi 27’nci dönem Mersin milletvekilliğine adaylığımı koymuş, sizlerin vekiliniz olmak istemiştim. Ancak seçim sisteminin azizliği nedeniyle vekiliniz olamadım.

Seçim öncesi sizleri ziyaretlerimde bana sevgi ve saygı gösterdiniz, o muhteşem konuk severliliğinizle beni bağrınıza bastınız. Sizlerden gördüğüm o sevgi ve saygı, yaşantımın en güzel, en tatlı anısı olarak hep yüreğimde yaşayacak, sizleri asla unutmayacağım, bundan sonra da sizleri yine sık sık ziyaret edeceğim, sorunlarınızı dinleyeceğim ve sorunlarınızın çözümü için de var gücümle çalışacağım.

Bana seçim öncesi verdiğiniz destekler ve 24 Haziran seçiminde verdiğiniz oylar nedeniyle sizlere sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizlere en içten,en sıcak sevgilerimi gönderiyor, en derin saygılarımı sunuyorum.
Sizlere sağlıklı, huzurlu, mutlu, sorunsuz ve özgürce bir yaşam diliyor, hepinize en derin saygılarımı bir kez daha sunuyorum. Tekrar tekrar görüşmek dileğiyle. Her şey gönlünüzce olsun.Mehmet Saydam 27.Dönem Mersin Milletvekili Adayı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER