TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

MELİKE ŞAVUR’DAN KAFA KARIŞTIRAN AÇIKLAMA

Ak Parti Tarsus Eski Kadın Kolları Başkanı Melike Şavur sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama ile isim belirtmeden birilerine çok sert mesajlar verdi. Kendisi hakkında ağır ithamlar kullanıldığını dile getiren Şavur ” Ben mal varlığımı alın terimle yaptım. Hiç bir terör örgütüyle dost olmadım”dedi. İŞTE ŞAVUR’UN O AÇIKLAMASI Beni kendilerine rakip olarak görenler duydum ki hakkımda […]

MELİKE ŞAVUR’DAN KAFA KARIŞTIRAN AÇIKLAMA
06 Mart 2018 - 13:31 'de eklendi.

Ak Parti Tarsus Eski Kadın Kolları Başkanı Melike Şavur sosyal medya hesabından yayınladığı açıklama ile isim belirtmeden birilerine çok sert mesajlar verdi.

Kendisi hakkında ağır ithamlar kullanıldığını dile getiren Şavur ” Ben mal varlığımı alın terimle yaptım. Hiç bir terör örgütüyle dost olmadım”dedi.

İŞTE ŞAVUR’UN O AÇIKLAMASI

Beni kendilerine rakip olarak görenler duydum ki hakkımda çirkin dedikodu yapıyor Muş…Ben kendileri gibi adam dövdürmedim. Çete kurmadım…Mülki amirleri tehdit etmedim…Borcum yok ki borçlarımı siyasetle kapatmadım…20 yıllık arkadaşlarımı satmadım…Dostlarımın sonuna kadar yanında oldum…Terör örgütleriyle herhangi bir bağlantım olmadı olamaz da ,Vatanıma milletime asla ihanet etmedim.Bir iş adamından aylık maaş almadım.Çok şükür ki gelirim yetiyor aç değilim.Allah kimsenin gözünü aç etmesin doymaz.Kimsenin namusuna dil uzatmadım.Bana şu kadını ayarla demedim.Akşam senin evinde buluşalım demedim.Çok şükür eşimi yanımda gururla taşırım .Para karşılığı kimseyi işe girdirmedim. Hiçbir doktor dan rüşvet istemedim.Kendimi maaşa bağlatmadım. Afrin deki Mehmetçikleri için iş adamlarından para toplamadım.Mülki amirleri ve partili bayanları partiden tehdit edip kovmadım.Çocuklarının işten çıkartılmasıyla tehdit etmedim.Yanımda koruma Ve şöför adı altında mafya gezdirmedim. Alnım açık .Altımdaki evlerini kendim aldım.Benim yaşam biçimimde yolsuzluğa yer yoktur.Olanlar utansın iftirayı atarken kendi yaptıklarını unutmasın unutturmayız.Bu böyle biline…!

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER