TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Mersin Barosu, Tarsus temsilci seçimleri 14 Eylül’de yapılacak.

Mersin Barosu Tarsus’ta ön seçim yaparak temsilcisini belirleyecek. Alınan bilgilere göre 2018-2020 görev süresi boyunca Mersin Barosu Tarsus temsilciliği için 14 Eylül  Cuma günü saat 09:00’da seçim yapılacak. Tarsus Adliyesinde bulunan Mersin Barosu hizmit biriminde yapılacak olan seçimlerde şuan için 202 avukatın oy kullanma hakkı bulunurken , bazı avukat stajını tamamlayan kişilerin ruhsat almaları durumunda […]

Mersin Barosu, Tarsus temsilci seçimleri 14 Eylül’de yapılacak.
06 Eylül 2018 - 13:20 'de eklendi.

Mersin Barosu Tarsus’ta ön seçim yaparak temsilcisini belirleyecek.

Alınan bilgilere göre 2018-2020 görev süresi boyunca Mersin Barosu Tarsus temsilciliği için 14 Eylül  Cuma günü saat 09:00’da seçim yapılacak.

Tarsus Adliyesinde bulunan Mersin Barosu hizmit biriminde yapılacak olan seçimlerde şuan için 202 avukatın oy kullanma hakkı bulunurken , bazı avukat stajını tamamlayan kişilerin ruhsat almaları durumunda da oy kullanma hakları olduğu gelen bilgiler arasında yer alıyor.

Öte yandan Göreve geldiği andan itibaren yaptığı başarılı çalışmalarla meslektaşlarından olumlu not alan Avukat Cihan Öktem’in karşısına herhangi bir avukatın da aday olmayacağı külis bilgilerinde yer alıyor.

(CİHAN KEZER)

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER