Reklamı kapat

Reklamı kapat
TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Mersin’de Feto’dan gözaltına alınan 4 kişi serbest bırakıldı.

Mersin’de Fetö’den Gözaltına Alınan 4 Kişi Serbest Mersin’de yürütülen FETÖ/PDY soruşturmasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 şüpheli, adli kontrol kapsamında serbest bırakıldı. Mersin Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, haklarında terör örgütüne üye olmak suçundan soruşturma yürütülen ve gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 şüpheliden ihraç olmuş eski bir öğretmen ile yine ihraç olmuş eski bir […]

Mersin’de Feto’dan gözaltına alınan 4 kişi serbest bırakıldı.
26 Mart 2019 - 7:44 'de eklendi.

Mersin’de Fetö’den Gözaltına Alınan 4 Kişi Serbest

Mersin’de yürütülen FETÖ/PDY soruşturmasında gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 şüpheli, adli kontrol kapsamında serbest bırakıldı.

Mersin Cumhuriyet Başsavcılığından yapılan açıklamada, haklarında terör örgütüne üye olmak suçundan soruşturma yürütülen ve gözaltına alınarak adliyeye sevk edilen 4 şüpheliden ihraç olmuş eski bir öğretmen ile yine ihraç olmuş eski bir komiserin ‘TCK’nın 221. maddesinde düzenlenen ‘etkin pişmanlık’ kapsamında ifade verdikleri, diğer 2 şüpheli kadının ise bakıma muhtaç çocuklarının bulunması ve soruşturmanın geldiği aşama ve delil durumu göz önüne alınarak ‘adli kontrol’ kapsamında serbest bırakıldıkları bildirildi.

KAYNAK -İHA

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER