TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Milyonluk Makam Aracı Kime Ait

Mersin’de Milyon TL’lik Jaguar Makam Aracı Gündem Konusu Oldu. Mersin’de caddelerinde dolaşan milyon TL’lik değere sahip Jaguar Markalı resmi plakalı makam aracı Mersin’de gündem konusu oldu. Türkiye genelinde son aylarda yaşanan ekonomik saldırılara tedbir amaçlı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tüm resmi kurumlara tasarruf çağrısı yapmış ve […]

Milyonluk Makam Aracı Kime Ait
03 Kasım 2018 - 13:38 'de eklendi.

Mersin’de Milyon TL’lik Jaguar Makam Aracı Gündem Konusu Oldu.

Mersin’de caddelerinde dolaşan milyon TL’lik değere sahip Jaguar Markalı resmi plakalı makam aracı Mersin’de gündem konusu oldu.

Türkiye genelinde son aylarda yaşanan ekonomik saldırılara tedbir amaçlı başta Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan olmak üzere Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak tüm resmi kurumlara tasarruf çağrısı yapmış ve verilen talimat ile tüm kamu kurumları ve belediyelerden acil olarak araç listeleri istenmiş.

Yaşanan bu siyasi gelişmelerin ardından Mersin’de son günlerde gündem konusu bir makam aracı oldu. Piyasa değeri 1 Milyon 700 Bin TL Jaguar marka 33 CLU 33 resmi plakalı makam aracını gören vatandaşlar bu aracın kime ait olduğunu merak etti.

Aracın fotoğrafını sosyal medyada paylaşan Mersinliler, yapılan paylaşımlarda, “Bu ülkede soğuktan donarak şehit olan askerlerimiz varken, Mersin’de Jaguar marka makam aracıyla dolaşmakta büyük bir meziyet.”, “Sanki dağda jaguara gezilecek yer vardı da “biz mi vermedik derler” o pişkinlik var bunlarda”, “Bunlar milletin alın terinden aldıkları vergilerle gününü gün eden” şeklinde yorumlarla tepki gösterdiler.

PEKİ BU MAKAM ARACI KİMİN?

Öte yandan yaptığımız kısa bir araştırmada aracın hangi kurumu ait olduğunu ortaya çıkarken, şu ana kadar aracın kayıtlı olduğu kurumdan henüz bir ses seda gelmezken, Mersinliler bu aracın kime ve hangi kuruma ait olduğu ve bu aracın nasıl alındığını konusunda cevap bekliyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER