TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Muhatap bulamıyorum!

Bugün bir telefon aldım, şu senin hakkında bunu yazmış ,şu şunu demiş neden cevap vermiyorsun diyor. Dedi kodu ya, bizde dedik altını üstünü araştıralım üzerine gidelim. Dere tepede düz gittik, telefondan muhatap olacağımız kişileri aradık sorduk. -Yok kardeş senle bizim sıkıntımız olmaz,dediler. Eyvallah dedik, burası Tarsus dedik, Medeniyetlere ev sahipliği yapmışlığı kadar kesin dedi koduculuğu […]

Muhatap bulamıyorum!
08 Temmuz 2019 - 17:24 'de eklendi.

Bugün bir telefon aldım, şu senin hakkında bunu yazmış ,şu şunu demiş neden cevap vermiyorsun diyor.
Dedi kodu ya, bizde dedik altını üstünü araştıralım üzerine gidelim. Dere tepede düz gittik, telefondan muhatap olacağımız kişileri aradık sorduk.
-Yok kardeş senle bizim sıkıntımız olmaz,dediler.
Eyvallah dedik, burası Tarsus dedik, Medeniyetlere ev sahipliği yapmışlığı kadar kesin dedi koduculuğu ile de nam salmıştık diye düşündük..
Pes dedik, kulağımızı tıkayıp işimize baktık.
Sonra yine mel’un telefon çalmaya başladı. Bu sefer başka biri aynı tonla ”Başkan sana mı yazı yazmışlar” diye sordu..
Yahu ; kim bu yazan şahıs mı diye sordum ? İsimde verdim…
Yok bu o değil, bu şu dedi ve kapattı.
Bu sefer üzerine gitmedim, konuyu kapatıp konuyu buraya taşımaya karar verdim.
Kim hakkımda ne yazar ne çizerse hür iradesiyle bunu yapabilir. Benim birinden gocunacak çekinecek bir tarafım yok. Yalanımız hilemiz, hurdamız, ihalemiz, belediyede çalışan akrabamız yok. O yüzden kim ne yazarsa yalan yazar, bizi de bağlamaz.

Bugün Vahap Seçer mecliste sürgünlere cevap verdi, dedi ki : Herkes sosyete, oturduğu yerden iş istiyor.Herkes gelsin, Mersin merkezde sahilde denize nazır bir oda verelim. 10.000 kişi gelsin denizi seyretsin.
Adam ben dedikodu ile iş yapmam eğer siyasi bir tavır gösterdiysek gelin benimle yüz yüze görüşün diyor.. Bizde aynı noktadayız benimle ilgili sorunu olan var ise gelsin benimle yüz yüze konuşsun, ama görüyoruz ki yüz yüze konuşmaktan çok, arkamızdan dedi kodu yapılıyor.. Eee bizde bunları adamdan saymaz muhatap olmayız. Laf geçer gider..

Benzer bir olay geçtiğimiz haftalarda yaşanmıştı, bir gazete çalışanı tarafımıza argo tabiri ile ifadeler kullanmıştı, altından ne çıktı ? Reklam rantı çıktı. Bunun bizimle ne alakası var ? Hiç bir alakası yok, ama insanlar dedi kodu yaparak adam kullanarak bize bulaşmaya kirli oyunlarına bizi alet etmeye çalışıyorlar. Sonuçta ben ne reklamcıyım, nede şimdiye kadar reklam ihalelerine girmişliğim var.
Buradan son uyarım olsun, birileri yazıp çizecekse gelsin yüzümüze konuşsun, arkamızdan laf edip sonra ben sana demedim USTAAAAAAAAA demesin.. Yada yazdıklarınızın arkasında olun ve bizimde sizlere neler yapacağımızı bekleyin.!
Her kuşun eti yenmez,bunu da öğretiriz. Amma kalem ile, amma dil ile, amma da kör düğüşü ile! Ama biz iletişimden yanayız, kimseyle işimiz olmadığı gibi kimseninde bizimle işi olmasın.
Tarsus Belediyesi 25 yıl sonra el değiştirdi, MHP’den CHP’ye geçti, Mhp döneminde ekmek yiyenler CHP döneminde de pastadan yemek yeme derdindeler.. Bunun için çıkan kavgaların hiç bir tarafında değiliz. CHP’liler 25 yıl bunlar ekmek yedi, biraz da biz yiyelim diye bu kavganın tarafı olmak istiyorlar.. Ama biz bu kavganın bir tarafı değiliz.
Benim her zaman söylediğim gibi, siyasi etik der ki;
”SİYASET İLE GELEN SİYASET İLE GİTMELİ” Kavganıza bir daha bizi karıştırmayın!Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER