TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

MUHTAR’DAN BÜYÜK GAF!

Tarsus’un en renkli muhtarı Gaziler Mahalle Muhtarı Emircan Aksan kendine has yorumuyla büyük bir gaf’a imza attı. Temel atma törenlerinde ve açılışlarda Şevket Can tarafından çocuklara dağıtılan futbol topu hediyesi, Muhtar Aksan tarafından , Ayrıştırıcı cümleler kullanılarak yazılması da dikkatlerden kaçmadı. Barbaros Mahallesi Cami ve Halısaha tesisleri temel atma töreni sonrasında dağıtılan topları hedef alan […]

MUHTAR’DAN BÜYÜK GAF!
19 Nisan 2018 - 11:04 'de eklendi.

Tarsus’un en renkli muhtarı Gaziler Mahalle Muhtarı Emircan Aksan kendine has yorumuyla büyük bir gaf’a imza attı.

Temel atma törenlerinde ve açılışlarda Şevket Can tarafından çocuklara dağıtılan futbol topu hediyesi, Muhtar Aksan tarafından , Ayrıştırıcı cümleler kullanılarak yazılması da dikkatlerden kaçmadı.

Barbaros Mahallesi Cami ve Halısaha tesisleri temel atma töreni sonrasında dağıtılan topları hedef alan Aksan bir paylaşımında ”Bizim çocukkar..!! Bizim çocuklarda , Futbol topu istiyor.Futbol topu ister oldu. Alkış tutacak , tezahürat yapacak. Eee nasıl nasıl olacak bu iş. Olmayacak ki. Neden ? O öyle diyor diye. Offf amaaaan. Siyaset işte Bakacık.’ifadelerini kullandı.

Tarsus Belediye Başkanı Şevket Can’ın açılış ve temel atma törenlerinde çocukların gönlün almak adına dağıttığı futbol toplarının Emircan Aksan’ın gündemine neden geldiğini sordu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER