TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Musalla Halkı uyuşturucuya geçit vermeyecek.

Tarsus Yeşil Mahalle (Musalla) Sakinleri mahallelerinde gördükleri uygunsuz kişiler için mücadele karar aldıklarını duyurdular. Eski bir mahalle olduklarından dolayı her kesin bir birini tanıdığını dile getiren mahalle sakinleri ” Tehlike nereden ve kimden geliyorsa gelsin, bunu önlemek için birlik olacaklarını” ifade ettiler Mahallenin dışına doğru ağaçlık kesimlerde kimliği belirsiz kişilerce uyuşturucu ticareti ve kullanımı yapıldığını […]

Musalla Halkı uyuşturucuya geçit vermeyecek.
10 Temmuz 2019 - 21:55 'de eklendi.

Tarsus Yeşil Mahalle (Musalla) Sakinleri mahallelerinde gördükleri uygunsuz kişiler için mücadele karar aldıklarını duyurdular.

Eski bir mahalle olduklarından dolayı her kesin bir birini tanıdığını dile getiren mahalle sakinleri ” Tehlike nereden ve kimden geliyorsa gelsin, bunu önlemek için birlik olacaklarını” ifade ettiler

Mahallenin dışına doğru ağaçlık kesimlerde kimliği belirsiz kişilerce uyuşturucu ticareti ve kullanımı yapıldığını fark eden mahalleliler konuyu defalarca Emniyete bildirmelerine bildirerek mücadelede kararlı olduklarını gösteriyor.

Her kim bu işin içinde ise gerekenin yapılmasını istediklerini de açıkça ifade eden Musalla halkı mahallenin çeşitli yerlerine uyuşturucuya karşı mücadele sloganları yazarak tepkisini ortaya koydu.

Yapılan paylaşımlarda ” Musalla Halkı Uyuşturucuya geçit vermemekte Kararlı. Musalla’da Özellikle okul çevresindeki Atıl bahçe ve Ambarın Bahçesi diye bilinen Bahçede defalarca Uyuşturucu satısı ve kullanımına tepki olarak Vatandaşlar emniyette de bilgi vererek Üstüne üstüne gidiyor. geçlerin Daha fazla zehirlenmesine göz yumamayız ulu orta yerlerde Uyuşturucu tacirliği ve ortamlar kurulmasına izin veremeyiz ister mahallemizden isterse dışarıdan olsun Uyuşturucuya geçit YOOKK ”ifadeleri kullanıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER