TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Nevzat Çetin Yönetim Kurulunu Tanıttı.

Tarsus İlçe Başkanı Nevzat Çetin görevlendirilen yönetim kurulunu basına tanıttı. İlçe başkanlık binasına yapılan toplantıda konuşan Çetin “ Atamaya destek olan başta Bakanımız Lütfi Elvan, vekilimiz Ali Cumhur Taşkın’a ve diğer vekillerimize”teşekkür ediyoruz dedi. İnsaları severek toparlayıcı olarak görev yapacaklarını dile getiren Çetin, bu işin bir bayrak yarışı olduğunu söyledi. Basın mensuplarına çok iş düştüğünün […]

Nevzat Çetin Yönetim Kurulunu Tanıttı.
10 Temmuz 2019 - 10:44 'de eklendi.

Tarsus İlçe Başkanı Nevzat Çetin görevlendirilen yönetim kurulunu basına tanıttı.

İlçe başkanlık binasına yapılan toplantıda konuşan Çetin “ Atamaya destek olan başta Bakanımız Lütfi Elvan, vekilimiz Ali Cumhur Taşkın’a ve diğer vekillerimize”teşekkür ediyoruz dedi.

İnsaları severek toparlayıcı olarak görev yapacaklarını dile getiren Çetin, bu işin bir bayrak yarışı olduğunu söyledi.

Basın mensuplarına çok iş düştüğünün altını çizen ilçe başkanı çağdaş toplumlarda basın aktif rol almaktadır, bu nedenle Tarsus’un sorunlarında sizler ile ortak hareket edeceğiz söyleminde bulundu.

Çetin toplantıda şunları söyledi” 6 Şubat sürecinden bu zaman zarfına kadar istenmeyen durumlar oluşmuş olabilir herkese hakkım helaldir. Değerli. Arkadaşlar bu kapıdan kibir artık giremeyecek, tevazu hakim olacak. Tevazu sözü veriyor, iç içe çalışma konusunda birlikte çalışacağımızı ifade ediyorum. Gün birlik günü beraberlik günü.”dedi.

Daha sonra yönetim kurulunda görev alan isimleri tek tek tanıtan ilçe başkanı Nevzat Çetin mikrofonu üyelere vererek kendilerini tanıtmalarına imkan sağladı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER