TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Nevzat Çetin’de adaylığını açıkladı

Tarsuslu İşadamı Nevzat Çetin, AK Parti’den Tarsus Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı. Dün parti ilçe binasına giderek aday adaylığını açıklayan Nevzat Çetin, “Önümüzdeki günlerde Tarsus için hazırlamış olduğumuz çok önemli projeleri kamuoyu ile paylaşacağız. Akıl ve ilimle yapılan bu projelerle yeni bir Tarsus modeli ortaya çıkacaktır” dedi. İlçe Başkanı İbrahim Gül, Ziraat Odası Başkanı Ali […]

Nevzat Çetin’de adaylığını açıkladı
02 Kasım 2018 - 9:23 'de eklendi.

Tarsuslu İşadamı Nevzat Çetin, AK Parti’den Tarsus Belediye Başkan aday adaylığını açıkladı.

Dün parti ilçe binasına giderek aday adaylığını açıklayan Nevzat Çetin, “Önümüzdeki günlerde Tarsus için hazırlamış olduğumuz çok önemli projeleri kamuoyu ile paylaşacağız. Akıl ve ilimle yapılan bu projelerle yeni bir Tarsus modeli ortaya çıkacaktır” dedi.

İlçe Başkanı İbrahim Gül, Ziraat Odası Başkanı Ali Ergezer, STK temsilcileri, muhtarlar, partili yöneticilerin ve vatandaşların katıldığı aday adaylığı açıklama toplantısında konuşan Nevzat Çetin, “Birlik olursak, beraber olursak, el ele verirsek aşamayacağımız engel, altından kalkamayacağımız problem yoktur. Yeter ki yan yana olalım, kol kola olalım, ülkemizin bekası ve refahı için birlikte çalışalım.
Şunu özellikle belirtmek isterim ki, Tarsus’ta yaşayan herkesi dinleyerek dertlerine çare olup, yüzlerini güldürmek için Allah’ın adıyla yola çıkıyoruz” diye konuştu.

AK Parti Tarsus Belediye Başkan aday adayı Nevzat Çetin, “Bugün Tarsusumuzu güzelleştirmek, geliştirmek; okuyan, düşünen bir gençlik yetiştirmek, öte yandan da modern bir şehir, önemli bir ticaret merkezi yaratmak istiyoruz. Olmazsa olmazımız, kırmızı çizgimiz adalet ve ahlak, yolumuz sevgi ve paylaşma yoludur. Bu yolda başarılı olacağımızdan hiç kimsenin şüphesi olmasın. Bu şerefli yolda, parti başkanımız, kadın kollarımız, gençlik kollarımız, meclis üyelerimiz ve Tarsus halkı ile birlikte el ele yürüyeceğiz ve her gün daha büyüyerek, çoğalarak hedefimize ulaşacağız” şeklinde konuştu.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER