TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Önder Ege: Tarsus’un Doktoru ;TİY’e teşhisi doğru yapacaktır.

Tarsus İdman Yurdu’nun eski başkanı Önder Ege , geçtiğimiz günlerde Tarsus Belediye Başkanı ile bir araya gelmelerinin bazı kesimler tarafından farklı yere çekildiğini ifade ederek açıklamalarda bulundu. Gazetemize yaptığı açıklamada çok sayıda telefon aldığını dile getiren eski başkan Ege , Tarsus’un yakından takip ettiği 2 isim yan yana gelince , ister istemez bazı konuşmaların önüne […]

Önder Ege: Tarsus’un Doktoru ;TİY’e teşhisi doğru yapacaktır.
08 Temmuz 2019 - 19:45 'de eklendi.

Tarsus İdman Yurdu’nun eski başkanı Önder Ege , geçtiğimiz günlerde Tarsus Belediye Başkanı ile bir araya gelmelerinin bazı kesimler tarafından farklı yere çekildiğini ifade ederek açıklamalarda bulundu.

Gazetemize yaptığı açıklamada çok sayıda telefon aldığını dile getiren eski başkan Ege , Tarsus’un yakından takip ettiği 2 isim yan yana gelince , ister istemez bazı konuşmaların önüne geçemiyorsunuz,dedi.

Tarsus Belediye Başkanı ile eski dost olduklarını da aktaran Önder Ege ; Tarsus’un doktorunun İdman Yurduna da önemli teşhisler koyacağını ve takımın başarısına katkılar sunacağını düşündüğünü kaydetti.

Önder Ege ‘’ Belediye Başkanımız ile yaptığımız görüşmede Tarsus İdman Yurdu ile ilgili çok fazla gündem yaratacak görüşme yapmadık. Zaten başkanın kafasında bir isim var gibi duruyor.Biz daha çok siyasi konuların sohbetine zaman ayırdık. Tabi ki eski başkanlardan olduğum için , kısa da olsa bir İdman Yurdu gündemi oldu. Ancak başkanlık veya benzeri bir teklif 2 taraftan da ortaya atılmadı. Sayın başkan ile dostluğumuz bugüne değil eskilere kadar dayanır.  Bir noktada konu İdman Yurdu olunca birkaç kelam söz ettiğimiz de doğrudur. Tarsus İdmanyurdu’na yakışan bir kadro oluşturulmasından yana olduğumu ilettim. Başarılar içinde bıraktığımız kulübün , geldiği noktada yaşadığı sorunları tartıştık,ne olur diye fikir belirttim. Söz zaten sayın başkan Bozdoğan’da, şehrin emini kendisi kimin başkan olacağına kendisi karar verecek. Ama tekrar etmek gerekirse başkanlık adına taraflardan hiçbir teklif yoktur. 11 Temmuz’da aday olacak olan  ve seçilecek olan başkana da şimdiden hayırlı olsun’diye konuştu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER