TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

ÖNDER EGE’DEN 8 MART MESAJI

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Önder Ege yayınladığı mesajla 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı. Önder Ege “Evinde anne, iş yerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan kadınlarımızın ülkemizin toplumsal birliği ve dirliği için hayati rolleri olduğu ortadadır.” dedi. Hayatın her alanında kadınların büyük çaba ve başarılarına şahit olunduğunu belirten  Tarsus İdman Yurdu Spor […]

ÖNDER EGE’DEN 8 MART MESAJI
08 Mart 2018 - 10:54 'de eklendi.

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Önder Ege yayınladığı mesajla 8 Mart Dünya Kadınlar Gününü kutladı.

Önder Ege “Evinde anne, iş yerinde çalışan, toplumda saygın bir fert olan kadınlarımızın ülkemizin toplumsal birliği ve dirliği için hayati rolleri olduğu ortadadır.” dedi.

Hayatın her alanında kadınların büyük çaba ve başarılarına şahit olunduğunu belirten  Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Önder Ege mesajında, “Varlıklarıyla yaşamımızın her anını onurlandıran bizleri eğiten, yetiştiren kadınlarımız, yüreklerindeki sevgi ve şefkati bizlere karşılıksız sunmuşlardır. Yıllardan beridir bilimden sanata, spordan edebiyata, siyasetten çalışma hayatına kadar hayatın her alanında kadınların büyük çaba ve başarılarına şahit olunmuştur. Kadın elinin değdiği her yerde bir güzellik, göz nurunun düştüğü ve emeğinin geçtiği her noktada bir derinlik bulunmaktadır. Nitekim kadınlarımızın sosyal ve ekonomik hayatın içinde eşit, onurlu ve saygın bir yeri olması gerekir ve bunun artmasında da herkese büyük görevler düşmektedir. Gelecek nesillerin yetişmesinde yeri doldurulamayacak bir önemi olan ve sevgiyi, nezaketi, inceliği öğreten yine onlardır. Tüm bu kalbi duygularla, başta vatan uğruna evladını, eşini, babasını toprağa veren ve bu acıyı onurla taşıyan şehit yakını kadınlarımız olmak üzere tüm kadınlarımızın 8 Mart Dünya Kadınlar Günü’nü kutluyor saygı ve sevgilerimi sunuyorum.” ifadelerine yer verdi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER