TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Özer Alp: Kendi evimizde deplasmanı yaşadık.

Spor Toto 2.Lig beyaz grupta yer alan temsilcimiz Tarsus İdman Yurdundan ,Şanlıurfa maçı hazırlıkları sürerken kaybedilen Hekimoğlu maçında yaşanan gelişmeler ile ilgili taraftar derneği başkanı Özer Alp’ten açıklama geldi. Tarsus İdman Yurdu Taraftar Derneği başkanı Özer Alp ;hafta sonunda karşılaştıkları Hekimoğlu maçının skoruna takılmadıklarını belirerek takımın arkasında olduklarını söyledi. Ayrıca Özer Alp ; protokol arkasında […]

Özer Alp: Kendi evimizde deplasmanı yaşadık.
04 Eylül 2019 - 10:41 'de eklendi.

Spor Toto 2.Lig beyaz grupta yer alan temsilcimiz Tarsus İdman Yurdundan ,Şanlıurfa maçı hazırlıkları sürerken kaybedilen Hekimoğlu maçında yaşanan gelişmeler ile ilgili taraftar derneği başkanı Özer Alp’ten açıklama geldi.

Tarsus İdman Yurdu Taraftar Derneği başkanı Özer Alp ;hafta sonunda karşılaştıkları Hekimoğlu maçının skoruna takılmadıklarını belirerek takımın arkasında olduklarını söyledi.

Ayrıca Özer Alp ; protokol arkasında oturan 50 kadar rakip takım Taraftarlarının atılan goller sonrası aşırı sevinmesine tepki gösterdi.

Dernek başkanı yaptığı açıklamada ”Deplasman tribününde oturması gereken rakip takım taraftarının ,neden kendi tribünümüz de oturduğu merak ettiklerini dile getirdi. Özer Alp kulübün yönetim kuruluna çağrıda bulunarak şu açıklamayı yaptı ” Geçtiğimiz hafta sonu karşılaştığımız Hekimoğlu müsabakasında , rakip takımın seyircilerinin kendi tribünümüz de oturmasına anlam veremedik. Gelinen noktada olası bir kıvılcımla gelişecek olaylar hesap edilmedi mi? Skor avantajının bizler için çok önem taşımadığı bilincinin arma sevgimizle sürdüğünün bilinmesi istiyoruz. Ancak yediğimiz her golden sonra kendi tribünümüz den gol diye ayağa kalkan grubu görünce büyük üzüntü duyduk. Bu konuda kulübümüzün hassasiyet göstermesini ve açıklama yapmasını istiyoruz. 96 yıllık camia böyle basit tahrikler ile karşı karşıya bırakılmamalı,bizlere deplasmanda nasıl akreditasyon kuralları işletiliyorsa aynısı misafir takımlara da uygulanmasını istiyoruz.Taraftar sahada oynayan futbolculara cesaret verir, ama bu maçta kendi tribünlerimizde yaşanan bu durum açıklanamaz niteliktedir. Özellikle konuya duyarlı olan ve ilk tepkiyi koyan Hakan Canan Can ve Duran Çalışır beyefendiye de teşekkür ediyor,takımımıza ve yönetimimize başarılar diliyoruz.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER