TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Rengarenk Kreş’ten Polis Merkezine Ziyaret

Tarsus’ta faaliyet gösteren Rengarenk Kreş öğrencileri ve öğretmenleri Türk Polis Teşkilatının 173.yılı nedeni ile Polis Merkezine ziyarette bulundu. Okulumuzda , iş yerimizde , evimizde , alışveriş merkezlerimizde , bulunduğumuz her yerde en büyük güvencemiz Polislerimiz diyerek ziyareti gerçekleştiren Rengarenk Kreş’in sahibi Nurhayat Okur Türk Polis Teşkilatının ; Suçu önleme, suç ve suçluyla mücadelede üstlenmiş oldukları […]

Rengarenk Kreş’ten Polis Merkezine Ziyaret
11 Nisan 2018 - 13:11 'de eklendi.

Tarsus’ta faaliyet gösteren Rengarenk Kreş öğrencileri ve öğretmenleri Türk Polis Teşkilatının 173.yılı nedeni ile Polis Merkezine ziyarette bulundu.

Okulumuzda , iş yerimizde , evimizde , alışveriş merkezlerimizde , bulunduğumuz her yerde en büyük güvencemiz Polislerimiz diyerek ziyareti gerçekleştiren Rengarenk Kreş’in sahibi Nurhayat Okur Türk Polis Teşkilatının ; Suçu önleme, suç ve suçluyla mücadelede üstlenmiş oldukları görev ve sorumlulukları her zaman layıkıyla yerine getirdiklerini belirterek “Bu inançla, görevlerini ifa eden tüm Emniyet Personelinin 173.kuruluş gününü kutluyoruz”dedi.

Kreş ortaklarından Demet Çürük ise Polislerin topluma güven verdiğinin altını çizerek ” Huzurun tahsisi adına çalışan ve bu uğurda canlarını dahi halkın güvenliği için hiçe sayan Polislerimizin 173. yıl dönümlerini kutluyorum”dedi.

Polis Merkezini ziyaret eden minik öğrencilere meyve suyu ve pasta ikram eden Polis memurları , çocuklar ile bir süre sohbet ettiler.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER