TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Rezalet:Geçen hafta döktüler, bugün yıkıyorlar

Tarsus’ta Müftülüğe ait binada geçtiğimiz hafta dökülen duvarlar bugün yakılmaya başlandı. Haber: Cihan Kezer/ Tarsus Müftülüğü tarafından, Tarsus Ticaret Borsasından satın alınarak ,Kız Yurdu yapılmak istenilen 7 katlı binada çalışmalar uzun bir aradan sonra hızlanırken, geçtiğimiz hafta sonu dökülen dış cephe duvar betonu , bugün kepçe marifeti ile yıkılmaya başlandı. Edinilen bilgiye göre duvarın üzerinde […]

Rezalet:Geçen hafta döktüler, bugün yıkıyorlar
27 Kasım 2019 - 13:08 'de eklendi.

Tarsus’ta Müftülüğe ait binada geçtiğimiz hafta dökülen duvarlar bugün yakılmaya başlandı.

Haber: Cihan Kezer/ Tarsus Müftülüğü tarafından, Tarsus Ticaret Borsasından satın alınarak ,Kız Yurdu yapılmak istenilen 7 katlı binada çalışmalar uzun bir aradan sonra hızlanırken, geçtiğimiz hafta sonu dökülen dış cephe duvar betonu , bugün kepçe marifeti ile yıkılmaya başlandı.

Edinilen bilgiye göre duvarın üzerinde bulunan desenlerin ortaya tam çıkmaması nedeniyle yakılmasına karar verilen duvarların yıkımı başladı.

Yıkımı gören vatandaşlar yapılan çalışmaya tepki gösterirken” Müftülük her hafta camilerde para topluyor. Camilerin elektrik parsını ödemiyor ama biriken paraları böyle yerlerde çarçur ediyor. Diyorlar ki düşük döküm yapılmış, böyle bir açıklama olamaz. Kusur kusurdur,Yazık Allah bunun hesabını sorar”dediler.

Bünyesinde Kur’an kursu ve aynı zamanda orta ve yüksekokul öğrencilerinin barınabileceği 300 kapasiteli öğrenci yurdu olarak hizmet vermesi düşünülen yerleşkesin ne zaman faaliyete gireceği tam olarak bilinmiyor.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER