TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

SALİH PARLAK TÜGVA TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM DEDİ

Türkiye Gençlik Vakfı Tarsus Şubesi Koordinatörü görevini yürüten Salih Parlak oluşturulacak olan yönetim için başkanlığa adaylığını açıkladı. Gazete sahibimiz Cihan Kezer’i ziyaret eden Salih Parlak  adaylık konusunda önemli açıklamalarda bulundu. Tügva’nın gençliğe hizmet etme aşkı ile her geçen gün hızla büyüdüğünü dile getiren Başkan adayı Salih Parlak ” Ülke olarak her geçen gün dünya sahnesinde daha önemli […]

SALİH PARLAK TÜGVA  TARSUS İLÇE BAŞKANLIĞINA ADAYIM DEDİ
08 Mart 2018 - 21:00 'de eklendi.

Türkiye Gençlik Vakfı Tarsus Şubesi Koordinatörü görevini yürüten Salih Parlak oluşturulacak olan yönetim için başkanlığa adaylığını açıkladı.

Gazete sahibimiz Cihan Kezer’i ziyaret eden Salih Parlak  adaylık konusunda önemli açıklamalarda bulundu.

Tügva’nın gençliğe hizmet etme aşkı ile her geçen gün hızla büyüdüğünü dile getiren Başkan adayı Salih Parlak ” Ülke olarak her geçen gün dünya sahnesinde daha önemli bir role soyunan, 2023, 2053 ve 2071 gibi vizyonlara sahip olan bir ülke olarak biz de üzerimizdeki sorumluluğu hissediyoruz. Çünkü bu vizyona, bu hedeflere ulaşabilmek için en kıymetli varlığımız olan gençlerimize en iyi şekilde bakmamız lazım”dedi.

Sosyal medyadan yaptığı adayım açıklamasının ardından takipçileri tarafından olumlu karşılanan Parlak ”   Türkiye’nin 81 ilinde faal olarak yürütülen ve ilçe organizasyonlarına geçilen Tügva’nın Tarsus koordinatörlüğünü yürütmüş bulunmaktayım. Amacımız Mersin’in Tarsus ilçesinde Tügva temsilciliğini resmi olarak oluşturmaktır. Türkiye Gençlik Vakfı olarak amacımız; Vatanına, milletine, inancına, tarihine ve kültürüne bağlı nesiller yetiştirmek. Düşünen, tartışan ve üreten gençleri topluma kazandırmaktır.”dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER