TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Salon Sergen’den anlamlı kampanya

Tarsus’ta faaliyetini sürdüren Salon Sergen Erkek Kuaföründen anlamlı kampanya. Geçtiğimiz yıl içerisinde Kaymakamlık kanalıyla dağıtılan kuponlar ile geliri düşük vatandaşları traş ettiklerini dile getiren Salon Sergen Sahibi Sergen Elgüner ” Kampanya dar gelirli vatandaşlarımız açısından güzeldi. Bu kampanyaların bu senede sürmesini umut ediyoruz”diye konuştu. Elgüner yapılacak kampanyanın esnafları da rahatlattığını da söyledi. Salon Sergen olarak […]

Salon Sergen’den anlamlı kampanya
15 Mayıs 2018 - 11:06 'de eklendi.

Tarsus’ta faaliyetini sürdüren Salon Sergen Erkek Kuaföründen anlamlı kampanya.

Geçtiğimiz yıl içerisinde Kaymakamlık kanalıyla dağıtılan kuponlar ile geliri düşük vatandaşları traş ettiklerini dile getiren Salon Sergen Sahibi Sergen Elgüner ” Kampanya dar gelirli vatandaşlarımız açısından güzeldi. Bu kampanyaların bu senede sürmesini umut ediyoruz”diye konuştu.

Elgüner yapılacak kampanyanın esnafları da rahatlattığını da söyledi.

Salon Sergen olarak farklı bir kampanyaya başladıklarını  belirten Sergen Elgüner; Gelecek haftadan itibaren Şehrimizde bulunan şehit yakını ve Gazilerimizi ücretsiz saç sakal traşlarını yapacaklarını ifade etti.

Sergen Elgüner yaptığı açıklamada ”Biz şehitlerimize ve gazilerimize çok şey borçluyuz. Daha önceden bu kampanyayı yapmak için düşüncemiz vardı, ancak şartlarımız şuan uygun olunca böyle bir kampanyayı duyurmayı, uygun gördük. Tüm berber esnafı arkadaşlarımızında bu kampanyaya katı sunacağını düşünüyorum. Bu kampanya birlik ve beraberliğimize katkı sunacaktır’diye konuştu.

Sergen Elgüner ayrıca , Askere yeni  gidecek olan gençleri de  ücret almadan traş edeceğini söyledi.

 

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER