TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Şavur:Başkanlar Haksız Kazanç Elde Ediyorlar

Tarsus Ak Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Melike Şavur’un kocası Ali Can Şavur sosyal medya hesabı üzerinden Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik ve Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül’ü hedef alarak açıklamalarda bulundu. Ali Can Şavur  2 Başkanın haksız kazanç elde ettiğini ve bu kazançların tamamını Ak Parti Yöneticilikleri döneminde yaptıklarını iddia etti. Ak […]

Şavur:Başkanlar Haksız Kazanç Elde Ediyorlar
13 Nisan 2018 - 9:35 'de eklendi.

Tarsus Ak Parti Eski Kadın Kolları Başkanı Melike Şavur’un kocası Ali Can Şavur sosyal medya hesabı üzerinden Ak Parti Mersin İl Başkanı Cesim Ercik ve Tarsus İlçe Başkanı İbrahim Gül’ü hedef alarak açıklamalarda bulundu.

Ali Can Şavur  2 Başkanın haksız kazanç elde ettiğini ve bu kazançların tamamını Ak Parti Yöneticilikleri döneminde yaptıklarını iddia etti.

Ak Parti tabanı  her defasında aleyhte açıklamalar ile partiyi komik duruma düşüren Eski Kadın Kolları Başkanı ve eşi hakkında disiplin soruşturması açılmasını istedi.

 

İşte Ali Can Şavur’un gündeme taşıdığı O iddialar;

Mersin Ak Partide büyük gelişme.
İl ve ilçe başkanlarının gece gündüz çalışmaları sonucu oy oranı dibe vurup başkanların mal varlığı tavan yapmıştır. Örnekmi.

İl başkanının Patiseri sayısı birden altıya çıkıp bunca yıl dostlarının kanını emerek yaşayan çulsuz Tarsus taki Zübüğün 350 000 TL yi bulan borcu duman olmuştur. Mersin’de Ak Parti gerçekten çok çalışıyor . Melekler ve yaz gülleri ihale ihale koşuyor. Saygı değer vekilimiz kısa günün karı Allah ne verdiyse diyor.saygı değer bakanımız zevcesinden ve saygı değer danışmanından izin aldıkça halkla bütünleşip kendini ve Reis-i kandırdığını sanıp deve kuşu misali kafasını kuma gömüp üzerindeki Demir yorgunluğunu atıyor.Ne Mersin umurunda ne Ak Parti. Adama sormazlarmı Mersin için ne yaptın.Tüzmenin ve Çaglayan ın yapmış oldukları hizmetlerin meyvasını yemekten başka.


Yazıklar olsun . Bu mu kurucusu olduğumuz yıllardır gelişmesi için arkasından koştuğumuz
Eşimin millet vekilliği adaylığında sabahlara kadar millet vekili sıralamasından ötürü Seçilmeyeceğini bile bile bir tane bile olsa oyumuzu artırmak için gecemizi gündüzümüze katıp bir lira bile hiç bir kimseden yardım almayıp gecenin üçünde eve gelip sabahın altısında bize verilen porogramlara katıldığımız Ak Parti bumu bumu ahdevefa genel merkezden dördüncü sıradasın deyip bir gecede adı silinip Mersin’den alakası sadece Mersin’de doğmak olan bir hatunu yerine vekil yapmak.


Benim ve eşimin alnı ak Ak Partinin sayesinde kursağımızdan bir ekmek parçası bile geçmemiştir.hamdolsun. Maddi ve manevi bütün emekler bu Zübük ve Zübük zadelere değil Reisimize helal olsun.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER