TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

SAYMAN MUTLU’NUN DURUMUNUN AĞIR OLDUĞU ÖĞRENİLDİ

Tarsus İdman Yurdunun efsane oyuncularından Sayman Mutlu’nun sağlık durumunun gün geçtikçe kötüye gittiği öğrenildi. İdman Yurdu denilince akla gelen en önemli efsanelerin başında gelen Sayman Mutlu futbolculuğundan, antrenörlük yaşantısına kadar futbol yolculuğu yaptığı şehrimizden hiç uzaklaşmamış alt liglerde mücadele eden amatör takımlara da verdiği destekler de adını tarihe saygın harfler ile yazdırmıştır. Mersin’de eşi ve […]

SAYMAN MUTLU’NUN DURUMUNUN AĞIR OLDUĞU ÖĞRENİLDİ
08 Şubat 2018 - 11:16 'de eklendi.

Tarsus İdman Yurdunun efsane oyuncularından Sayman Mutlu’nun sağlık durumunun gün geçtikçe kötüye gittiği öğrenildi.

İdman Yurdu denilince akla gelen en önemli efsanelerin başında gelen Sayman Mutlu futbolculuğundan, antrenörlük yaşantısına kadar futbol yolculuğu yaptığı şehrimizden hiç uzaklaşmamış alt liglerde mücadele eden amatör takımlara da verdiği destekler de adını tarihe saygın harfler ile yazdırmıştır.

Mersin’de eşi ve kızıyla birlikte sakin bir yaşam sürdüren Sayman Mutlu bir süredir yakalandığı amansız hastalıktan kurtulmak için doktor tedavisini sürdürüyordu.

Sayman Mutlu’nun tedavi sürecinin sürdüğü bilgisi alınırken, sevenleri de bu haber sonrası Mutlu’nun ailesi ile yakın iletişime geçerek sağlık durumu hakkında bilgi sahibi olmaya gayret ediyorlar.

Tarsus İdman Yurdu ile sayısız Şampiyonluklar yaşayan koca bir futbol ansiklopedisi olan Sayman Mutlu’ya bizlerde Allah’tan Acil Şifalar diliyoruz.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER