TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla’da muhtarlarla buluştu

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerine 2023 yılı sonuna kadar 300 milyon liralık içmesuyu ve kanalizasyon yatırımı yapılacağını söyledi. Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerine 2023 yılı sonuna kadar 300 milyon liralık içmesuyu ve kanalizasyon yatırımı yapılacağını söyledi. Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla muhtarlarıyla bir araya geldi. Mersin’de geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinde hayatını […]

Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla’da muhtarlarla buluştu
24 Ocak 2020 - 17:05 'de eklendi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla ilçelerine 2023 yılı sonuna kadar 300 milyon liralık içmesuyu ve kanalizasyon yatırımı yapılacağını söyledi.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap SeçerTarsus ve Çamlıyayla ilçelerine 2023 yılı sonuna kadar 300 milyon liralık içmesuyu ve kanalizasyon yatırımı yapılacağını söyledi.


Seçer, Tarsus ve Çamlıyayla muhtarlarıyla bir araya geldi. Mersin’de geçtiğimiz günlerde yaşanan sel felaketinde hayatını kaybeden 2 kişiye Allah’tan rahmet dileyen Seçer, “Zarar gören esnafımızın, yurttaşımızın, çiftçimizin yaralarının sarılması konusunda gerekli kurumların çalışma yaptığını biliyorum. İnşallah bir netice alınır ve açılan yaraya merhem olacak yardımlar yapılır. Özellikle Tarsus’un ova kısmında, Berdan nehrinin batısında Aliefendi, Aliağa, Kulak, Bahşiş, Yeşilkuyu, Yeşiltepe o bölgelerde zararlar olmuş. Doğu yakasında da Egemen, Kelahmet, o mıntıkada bazı tarım alanları zarar görmüş. Çiftçilerimize geçmiş olsun diyorum. Çiftçilik zor zanaat. Geceniz gündüzünüz, yağmur çamur. Tam hasada gireceğiz elimiz para görecek, böyle afetler bizi el elde baş başta bırakıyor” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER