TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

SEÇER:HERKES DENİZE KARŞI MASA İSTİYOR

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2019 Yılı Temmuz Ayı Toplantısı birinci birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında yapıldı. Başkan Seçer, sık sık gündeme getirilen işten çıkarma konusu ile ilgili yeniden değerlendirmelerde bulunarak, “Kimse ‘ben çalışmıyorum, ben çalıştığım kurumu her gün provoke ediyorum, her gün huzursuzluk yaratıyorum, disiplini sıkıntıya sokacak hareketler yaratıyorum’ demez. Bunları burada gündeme getirirken […]

SEÇER:HERKES DENİZE KARŞI MASA İSTİYOR
08 Temmuz 2019 - 16:15 'de eklendi.

Mersin Büyükşehir Belediye Meclisi’nin 2019 Yılı Temmuz Ayı Toplantısı birinci birleşimi, Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer başkanlığında yapıldı.

Başkan Seçer, sık sık gündeme getirilen işten çıkarma konusu ile ilgili yeniden değerlendirmelerde bulunarak, “Kimse ‘ben çalışmıyorum, ben çalıştığım kurumu her gün provoke ediyorum, her gün huzursuzluk yaratıyorum, disiplini sıkıntıya sokacak hareketler yaratıyorum’ demez. Bunları burada gündeme getirirken lütfen siyasi olarak birbirimizin bileğini bükme saikıyla yapmayalım, yoksa yol alamayız. Benim bu konulara bakış açımı biliyorsunuz” diye konuştu.

“Herkes sosyete”

Başkan Seçer, “sürgün edilmek” kelimesinin Mersin’in kent merkezine uzak ilçelerine hakaret olduğunu ifade ederek, konuşmasını şöyle sürdürdü:

“Buralar Mersin il sınırları içerisinde değil mi? Benim görev alanım değil mi? Herkes sosyete. Herkes gelsin masa başında çalışsın. Mut’ta kim çalışacak? Kim çim biçecek? İlaçlamayı, temizliği kim yapacak? Herkes gelsin, Mersin merkezde sahilde denize nazır bir oda verelim. 10.000 kişi gelsin denizi seyretsin, memlekete kim hizmet edecek? Eğer ki biz ‘bu bizim tarafımızdır’, ‘bu başka tarafın adamıdır’ diye kategorize ederek bir iş yapıyorsak ve siz bunu tespit etmişseniz, kendiniz de inanıyorsanız bunu gelin birebir benimle konuşun” dedi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER