TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Şehir Stadı Çimleri Devleri Geride Bıraktı

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Önder Ege ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus İlçe Spor Müdürü Murat Tarsuslu ile birlikte  Şehir Stadyumunun zeminini inceledi. Kalan iç saha maçlarında  kayıp yaşamak istemediklerini ifade eden Tarsus İdman Yurdu başkanı Önder Ege ” Şampiyonluğu istiyoruz, kalan maçlarda  saha zemini yüzünden sorun yaşamak istemiyoruz”dedi. Teknik ekibin sürekli incelemeler yaptığını da […]

Şehir Stadı Çimleri Devleri Geride Bıraktı
09 Nisan 2018 - 11:34 'de eklendi.

Tarsus İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Önder Ege ve Yönetim Kurulu üyeleri, Tarsus İlçe Spor Müdürü Murat Tarsuslu ile birlikte  Şehir Stadyumunun zeminini inceledi.

Kalan iç saha maçlarında  kayıp yaşamak istemediklerini ifade eden Tarsus İdman Yurdu başkanı Önder Ege ” Şampiyonluğu istiyoruz, kalan maçlarda  saha zemini yüzünden sorun yaşamak istemiyoruz”dedi.

Teknik ekibin sürekli incelemeler yaptığını da aktaran Önder Ege ” Özellikle Teknik Direktörümüz Özcan Kızıltan saha zeminine çok önem veriyor. Sürekli inceletiyor ve kendisi de zaman zaman gelerek, Çim bakımını yapan Spor Müdürlüğü çalışanları ile zemini geziyor. Memnunuz; Müdürümüz Murat beye de teşekkür ediyoruz”sözlerini kullandı.

Stadyum zemininin oldukça düzgün olduğunu dile getiren Tarsus İlçe Spor Müdürü Murat Tarsuslu ise Bakanlığa bağlı Müfettişler sürekli periyodik olarak tesisler incelediklerini söyledi.

Sert geçen Kış aylarında dahi saha zemininin bozulmadan , Tarsus İdman Yurduna hizmet ettiğini dile getiren Murat Tarsuslu ”  Buraya gelen müfettişler böyle bir zeminin , Süper Lig takımlarının sahalarında bile olmadığını söyleyerek , Akdeniz bölgesinde ki  en başarılı tesis unvanını  aldıklarını. ”dile getirdi.

Şehir Stadında yapılan incelemede Önder Ege ve Murat Tarsuslu’nun yanı sıra Kulüp yöneticileri nevzat Çetin, Serkan Demirler,Uğur Uyar, Haydar Aratekin ve Duran Çalışır yer aldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER