TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Sevilen Doktor , Vedat Günyar’dan ayrılık kararı.

Tarsus’un sevilen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Vedat Günyar 11 yıldır çalıştığı hastaneden ayrıldığını açıkladı. Başarılı Doktor Günyar’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma çok sayıda yorum yapılırken,Günyar açıklamasında şu ifadelere yer verdi. ”11 yıldır görev yaptığım Özel Ömer Sayar Hastanesinden ayrılmış bulunmaktayım.Bu süre zarfında birlikte çalışmaktan keyif aldığım,vefakar ve özverili tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkür […]

Sevilen Doktor , Vedat Günyar’dan ayrılık kararı.
17 Ekim 2019 - 16:21 'de eklendi.

Tarsus’un sevilen Kadın Hastalıkları ve Doğum Uzmanı Op.Dr.Vedat Günyar 11 yıldır çalıştığı hastaneden ayrıldığını açıkladı.

Başarılı Doktor Günyar’ın sosyal medya hesabından yaptığı paylaşıma çok sayıda yorum yapılırken,Günyar açıklamasında şu ifadelere yer verdi.

”11 yıldır görev yaptığım Özel Ömer Sayar Hastanesinden ayrılmış bulunmaktayım.Bu süre zarfında birlikte çalışmaktan keyif aldığım,vefakar ve özverili tüm hastane çalışanlarına sonsuz teşekkür ederim. Güzel yarınlara inşallah.”

Geride kalan on bir yılda 10 binin üzerinde çocuğun dünyaya gelmesine mesleki olarak katkı sunan Op.Dr.Vedat Günyar’ın Tarsus’ta başka bir özel hastane ile çalışmaya başlaması bekleniyor.

VEDAT GÜNYAR KİMDİR

1961 yılında Denizli’de doğan ve Çukurova Üniversitesi Tıp Fakültesi’nden mezun olan Uzm. Dr. Vedat Günyar, Kadın Hastalıkları ve Doğum ihtisasını ise Ankara Numune Hastanesi’nde tamamladı. İngilizce ve Almanca bilen Günyar, evli ve iki çocuk babasıdır.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER