TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Sıcakların bunalttığı halkı, keçi güldürdü

Sıcaklayan keçi soluğu barajda aldı. Aşırı sıcaktan bunalarak sahibinin elinden kaçan sarı keçi, akarsu kenarında serinlerken güvenlik görevlilerine yakalandı. Yaşanan komik olay görenleri güldürürken, bin 250 lira değerindeki keçi sahibine teslim edildi. Haber: M Nabi Batuk (Tarsus Gündem) Tarsus’ta hava sıcaklığı her geçen gün artmaya devam ederken, sıcaktan bunalan vatandaşlar, Şelale ve Baraj gibi serin […]

Sıcakların bunalttığı halkı, keçi güldürdü
08 Haziran 2019 - 17:30 'de eklendi.

Sıcaklayan keçi soluğu barajda aldı.


Aşırı sıcaktan bunalarak sahibinin elinden kaçan sarı keçi, akarsu kenarında serinlerken güvenlik görevlilerine yakalandı. Yaşanan komik olay görenleri güldürürken, bin 250 lira değerindeki keçi sahibine teslim edildi.


Haber: M Nabi Batuk (Tarsus Gündem)


Tarsus’ta hava sıcaklığı her geçen gün artmaya devam ederken, sıcaktan bunalan vatandaşlar, Şelale ve Baraj gibi serin ve sulak merkezlere akın ediyor. Söz konusu merkezler, özellikle geride kalan bayram günlerinde kapasitesinin üzerinde bir insan yoğunluğu ile karşı karşıya kalırken, diğer canlılarda serinlemek için geç saatlerde baraj ve şelale gibi sulak bölgelere geliyor. Canlı yoğunluğunun arttığı alanlarda öte yandan vatandaşlar sık sık bölgedeki vahşi ve evcil hayvanlarla karşı karşıya geliyor. Ördek, Kaz değişik kuş türleri ile karşılaşan vatandaşlar zaman kaybetmeden telefonlarına sarılarak fotoğraf çekiyor. Öte yandan bölgede komik olaylarda yaşanıyor. Son olarak Tarsus Barajı Dr. Devlet Bahçeli Mesire Alanı çevresinde gerçekleşen komik olay, sıcaktan bunalan vatandaşların yüreğini serinletti. Akşam saatlerinde sıcak havalardan bunalarak sahibinin elinden kaçtığı öğrenilen bin 250 Lira değerindeki sarı keçi, sabah saatlerinde akarsu kenarında serinlerken mesire alanının güvenlik görevlilerine yakalandı. sahipli keçiyi zaman kaybetmeden koruma altına alan görevliler, daha sonra durumu Jandarma ekiplerine bildirdi. Yapılan soruşturma sonucunda keçinin sahibine ulaşan görevliler, keçiyi sahibine teslim etti.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER