TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

SON DAKİKA | Tarsus’ta 4 Ayrı Bina Dezenfekte Edilip Hazır Hale Getirildi

Corona Virüs tehdidi giderek artarken Sağlık Bakanlığı karantina bölgelerini belirlemeye başladı. Konya, İstanbul ve Ankara’daki yurtlardan sonra Mersin bölgesinde de yurtlar karantina için hazır hale getirildi. Tarsus Gündem gazetesinin edindiği bilgilere göre, Mersin Mezitli ilçesinde bulunan İçel Öğrenci Yurdu Karantina bölgesi olarak belirlenekrek denzenfekte edilip hazır hale getirildiği öğrenildi. Öte yandan vakaların artma ihtimaline karşı […]

SON DAKİKA | Tarsus’ta 4 Ayrı Bina Dezenfekte Edilip Hazır Hale Getirildi
18 Mart 2020 - 16:16 'de eklendi.

Corona Virüs tehdidi giderek artarken Sağlık Bakanlığı karantina bölgelerini belirlemeye başladı. Konya, İstanbul ve Ankara’daki yurtlardan sonra Mersin bölgesinde de yurtlar karantina için hazır hale getirildi.

Tarsus Gündem gazetesinin edindiği bilgilere göre, Mersin Mezitli ilçesinde bulunan İçel Öğrenci Yurdu Karantina bölgesi olarak belirlenekrek denzenfekte edilip hazır hale getirildiği öğrenildi.

Öte yandan vakaların artma ihtimaline karşı Tarsus’ta Devlet Yurdu olarak hizmet veren Yurt-Kur’a ait 4 bina öğrencilerden boşaltılarak dezenfekte edildi.
Resmi kaynaklardan edinilen bilgilerde boşaltılan ve dezenfekte edilen yurt binalarının ihtiyaç halinde karantina bölgesi olarak kullanılacağı öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER