TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Sondakika:Tarsus’ta bulunan ceset torbası ve insan kemikleri panik yarattı.

Tarsus’ta geçimini demir toplayarak kazanan vatandaşlar hafriyat atığı alanında demir arama çalışması yaparken ceset torbası ve insan cesedine rastladı. Gördüklerini polis ekiplerine bildiren hurda toplayıcılar gördükleri manzara karşısında şoka girdi. Edinilen bilgiye Kemalpaşa Mahallesinde bulunan eski adıyla İskiliç mezarlığı olarak bilinen alan 2012 yılında cenaze sahipleri gözetiminde Şehir Mezarlığına taşınmış ve alanda düzleme çalışması yapılmıştı. […]

Sondakika:Tarsus’ta bulunan ceset torbası ve insan kemikleri panik yarattı.
25 Mart 2020 - 16:18 'de eklendi.

Tarsus’ta geçimini demir toplayarak kazanan vatandaşlar hafriyat atığı alanında demir arama çalışması yaparken ceset torbası ve insan cesedine rastladı. Gördüklerini polis ekiplerine bildiren hurda toplayıcılar gördükleri manzara karşısında şoka girdi.

Edinilen bilgiye Kemalpaşa Mahallesinde bulunan eski adıyla İskiliç mezarlığı olarak bilinen alan 2012 yılında cenaze sahipleri gözetiminde Şehir Mezarlığına taşınmış ve alanda düzleme çalışması yapılmıştı. Kalan molozlar ise D-400 karayolu Adana istikameti Heleke mahallesi sınırların içindeki özel mülkiyet olan boş alana döküldü. Bugün bölgeye demir toplamak üzere giden 2 hurdacı molozlar arasında ceset torbası ve insan kemiğine rastlayınca durumu Polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen ekipler yaptıkları incelemede , ceset torbası ve 5 insana ait olduğu öğrenilen kemiklere ulaştı. Çıkan bulgular Savcılıkça Adli Tıp Kurumuna gönderilirken, sorumlular hakkında soruşturma başlatıldı.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER