TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Sosyete Çiğ Köfte açıldı.

Tarsus Yarbay Şemsettin Mahallesinde faaliyete giren çiğ köfte işletmesi kısa sürede vazgeçilmez oldu. Genç girişimci Yaşar Göksay tarafından işletilecek olan Sosyete Çiğ Köfte yaz aylarında karsambaç ve el yapımı limon dondurma ile de Tarsus’lulara hizmet edecek. Yarbay Şemsettin Mahallesi Şehit Mehmet Şen Bulvarı üzerinde açılan Sosyete Çiğ Köfte, ürünlerinde kullandığı , katıksız tamamı el yapımı […]

Sosyete Çiğ Köfte açıldı.
13 Mayıs 2019 - 19:51 'de eklendi.

Tarsus Yarbay Şemsettin Mahallesinde faaliyete giren çiğ köfte işletmesi kısa sürede vazgeçilmez oldu.

Genç girişimci Yaşar Göksay tarafından işletilecek olan Sosyete Çiğ Köfte yaz aylarında karsambaç ve el yapımı limon dondurma ile de Tarsus’lulara hizmet edecek.

Yarbay Şemsettin Mahallesi Şehit Mehmet Şen Bulvarı üzerinde açılan Sosyete Çiğ Köfte, ürünlerinde kullandığı , katıksız tamamı el yapımı ürünler ile de ön plana çıkıyor.


Son  derece modern tasarımı ile dikkati çeken iş yerinde, ailelerin rahatlıkla gelebileceği ve dinlenebileceği bir mekan konumunda bulunuyor. İş yerinde; Türkiye’nin önemli çiğ köfte markalarından biri olan Sosyete Çiğ Köfte’nin yanında; tatlı çeşitleri ve içecek çeşitleri de bulunuyor.


Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER