TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Suriyeliler Adli kontrol şartı ile serbest bırakıldılar.

Haber:Cihan Kezer Tarsus’ta dün akşam meydana gelen kavgada Suriye uyruklu akrabalar bir birlerine saldırmış ve polis müdahalesinin ardından 8 kişi gözaltına alınmıştı. Edinilen bilgilere göre dün akşam Eski Ömerli Mahallesinde ikamet eden Suriyeliler arasında , eskiden kalan bir sorundan dolayı tartışma çıktı, kavgada taş ve sopalar kullanılırken 2 kişi aldığı darbeler sonucu yaralandı. Vatandaşların ihbarı […]

Suriyeliler Adli kontrol şartı ile serbest bırakıldılar.
15 Mayıs 2019 - 18:16 'de eklendi.

Haber:Cihan Kezer

Tarsus’ta dün akşam meydana gelen kavgada Suriye uyruklu akrabalar bir birlerine saldırmış ve polis müdahalesinin ardından 8 kişi gözaltına alınmıştı.

Edinilen bilgilere göre dün akşam Eski Ömerli Mahallesinde ikamet eden Suriyeliler arasında , eskiden kalan bir sorundan dolayı tartışma çıktı, kavgada taş ve sopalar kullanılırken 2 kişi aldığı darbeler sonucu yaralandı. Vatandaşların ihbarı üzerine olay yerine gelen polis ekipleri 2 grubu ayırırken yaralılar da hastaneye sevk edildi.

Gözaltına alınan 8 kişi bugün alınan ifadelerinin ardından Savcılığa sevk edilirken , Savcılık 5 kişiyi doğrudan , 3 kişiyi ise Adli Kontrol Şartı uygulayarak serbest bıraktı.

Diğer 5 kişinin de sınır dışı edilebileceği öğrenildi.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER