TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi 78 taşınmazı kiraya verecek

Tarsus Belediyesi mülkiyeti kendisine ait 78 taşınmazı ihale usulü kiraya verecek. Altaylılar,EskiÖmerl,Fahrettinpaşa,Anıt,Kızılmurat,Yeni,Kırıklarsırtı,82 Evler ve Tekke mahallelerindeki taşınmazlar için yayınlanan ilanda ihale tarihi 11 Aralık 2019 olduğu ifade edildi. 2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında Kapalı Teklif Usulü yapılacak kiralama işi, Tozkoparan Zahit Mah. Kasım Gülek Bulvarı Belediye tesisleri idari binada bulunan Belediye Encümen Salonunda gerçekleşecek. […]

Tarsus Belediyesi 78 taşınmazı kiraya verecek
03 Aralık 2019 - 7:18 'de eklendi.

Tarsus Belediyesi mülkiyeti kendisine ait 78 taşınmazı ihale usulü kiraya verecek.

Altaylılar,EskiÖmerl,Fahrettinpaşa,Anıt,Kızılmurat,Yeni,Kırıklarsırtı,82 Evler ve Tekke mahallelerindeki taşınmazlar için yayınlanan ilanda ihale tarihi 11 Aralık 2019 olduğu ifade edildi.

2886 Sayılı Devlet İhale Kanunu kapsamında Kapalı Teklif Usulü yapılacak kiralama işi, Tozkoparan Zahit Mah. Kasım Gülek Bulvarı Belediye tesisleri idari binada bulunan Belediye Encümen Salonunda gerçekleşecek.

Kira süresi, kira sözleşmesinin imzalandığı tarih ile başlar ve sözleşmenin imzalandığı tarihten itibaren 3 (üç) yıl olacak. İhaleye girecek istekliler geçici teminatlarını; en geç10/12/2019 Salı günü saat 12:00’ den önce yatırması ve vezneden alınacak makbuzu teklif mektubu ile birlikte dış zarfa koymaları gerekmektedir.

KİRAYA VERİLECEK YERLER :

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER