TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi araç filosunu ”DEV ARAÇLA” güçlendirdi.

Haber:Cihan Kezer Tarsus Belediyesi de HİDROMEK firmasının ürettiği üstün teknolojiye sahip yeni nesil motor greyderini Tarsus’a getirerek araç filosunu güçlendirdi. Fen İşler bünyesinde yapılacak olan alt yapı ve üst yapı çalışmalarında da kullanılacak olan arazi aracı , balonlar ile süslenerek Belediye tesislerine taşındı. Yol bakım onarım ve arazi şartları ile mücadele işlerinde kullanacak olan makineyi, […]

Tarsus Belediyesi araç filosunu ”DEV ARAÇLA” güçlendirdi.
10 Aralık 2019 - 11:06 'de eklendi.

Haber:Cihan Kezer Tarsus Belediyesi de HİDROMEK firmasının ürettiği üstün teknolojiye sahip yeni nesil motor greyderini Tarsus’a getirerek araç filosunu güçlendirdi.

Fen İşler bünyesinde yapılacak olan alt yapı ve üst yapı çalışmalarında da kullanılacak olan arazi aracı , balonlar ile süslenerek Belediye tesislerine taşındı.

Yol bakım onarım ve arazi şartları ile mücadele işlerinde kullanacak olan makineyi, Tarsus Belediyes i İller Bankasından açılan kredi talebi doğrultusunda DMO (Devlet Malzeme Ofisi) kanalıyla satın aldı.

Belediye Meclisi´nin Haziran ayı toplantılarında belediyeye iş makinesi alımı için İller Bankası´ndan kredi kullanılması kararı geçmişti. Belediye bünyesinde bulunan iş makinesi sayısı böylelikle 5’e yükselmiş oldu.

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER