TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi Bahçe mahallesinde yol açma çalışmalarını sürdürüyor.

Haber:Tarsus GündemTarsus Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri ekipleri çalışmalarına devam ediyor. Coronavirüs Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Haluk Bozdoğan önderliğinde ki Tarsus Belediyesi, akşam saatlerinde vatandaşların ikametlerine erzak,sebze ve ekmek dağıtımı yaparken, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde kentin 4 ayrı noktasında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Bahçe Mahallesinde ulaşım ağını kolaylaştırmak için çalışma yapan ekipler […]

Tarsus Belediyesi Bahçe mahallesinde yol açma çalışmalarını sürdürüyor.
08 Nisan 2020 - 12:06 'de eklendi.

Haber:Tarsus Gündem
Tarsus Belediyesi’ne bağlı Fen İşleri ekipleri çalışmalarına devam ediyor.

Coronavirüs Covid-19 tedbirleri kapsamında çalışmalarına aralıksız devam eden Haluk Bozdoğan önderliğinde ki Tarsus Belediyesi, akşam saatlerinde vatandaşların ikametlerine erzak,sebze ve ekmek dağıtımı yaparken, Fen İşleri Müdürlüğü’ne bağlı ekiplerde kentin 4 ayrı noktasında çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

Bahçe Mahallesinde ulaşım ağını kolaylaştırmak için çalışma yapan ekipler 0554 ve 0575 sokaklarını kullanıma açtı. Açılan yollar 5 sokağı bir birine bağlamış oldu. Ekipler Mahallenin yol ağını tamamen değiştirerek, yapılaşmanın devam ettiği alanlarda trafik akışını kontrol altına almış oluyor. Yapılan çalışmalar mahalle sakinlerinden de olumlu yanıt alıyor.

Çalışmaları yerinde takip eden Fen İşlerinden Sorumlu Başkan Yardımcısı Ali Erhan Okyay “2020 yılı yol yapım işleri kapsamında vatandaşlardan gelen talepler ve planladığımız programlar kapsamında şehir içi yol yapım çalışmalarımız devam ediyor. Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan’ın talimatları doğrultusunda Amacımız mahallelerde yaşayan vatandaşlarımızın yol konusunda yaşadığı sıkıntıları ortadan kaldırmaktır. Bu kapsamda ekiplerimizin çok yoğun çalışması sonucu stabilize yol ve bakım çalışmaları sürüyor.”dedi.


Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER