TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi Konseri İptal etti.

Hakkari’de teröristlerin roketli saldırısında yaralanarak GATA’da tedavi altına alınan Uzman Çavuş Mustafa Korkmaz, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak şehit oldu. Korkmaz’ın acı haberi tüm Türkiye’yi yasa boğarken Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan aldığı karar ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kapsamında yapılacak olan Manuş Baba Konserini iptal ettiklerini açıkladı. Sosyal medyada yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı.. ” […]

Tarsus Belediyesi Konseri İptal etti.
28 Ekim 2019 - 10:36 'de eklendi.

Hakkari’de teröristlerin roketli saldırısında yaralanarak GATA’da tedavi altına alınan Uzman Çavuş Mustafa Korkmaz, tedavi gördüğü hastanede kurtarılamayarak şehit oldu.

Korkmaz’ın acı haberi tüm Türkiye’yi yasa boğarken Tarsus Belediye Başkanı Haluk Bozdoğan aldığı karar ile 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Kapsamında yapılacak olan Manuş Baba Konserini iptal ettiklerini açıkladı.

Sosyal medyada yapılan açıklamada şu ifadeler kullanıldı..

” Hakkari’de hain terör örgütü saldırısı sonucu yaralanıp, GATA’ da tedavi gördüğü sırada şehit düşen Kahraman Mehmetçiğimiz
MUSTAFA KORKMAZ için Cumhuriyet Bayramı Etkinlikleri kapsamında gerçekleştireceğimizManuş Baba konserimiz ileri bir tarihe ertelenmiştir. Şehidimize bir kez daha Allah’tan rahmet, kederli ailesine sabırlar diliyorum. ”

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER