TARSUS GÜNDEM GAZETESİ

Tarsus Belediyesi Parke Taşı Döşeme İhalesi yapacak.

Tarsus Belediyesi hizmet konusunda adımlarını atmaya devam ediyor. Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan yollarda toplamda 200 bin metre kare taş döşeme işi açık usulle ihale edilecek. Tarsus Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Beton parke ve bordür temini ve döşenmesi yapım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19.uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yapacak. […]

Tarsus Belediyesi Parke Taşı Döşeme İhalesi yapacak.
18 Aralık 2018 - 6:46 'de eklendi.

Tarsus Belediyesi hizmet konusunda adımlarını atmaya devam ediyor.

Merkez ve kırsal mahallelerde bulunan yollarda toplamda 200 bin metre kare taş döşeme işi açık usulle ihale edilecek.

Tarsus Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü Beton parke ve bordür temini ve döşenmesi yapım işi yapım işi 4734 sayılı Kamu İhale Kanununun 19.uncu maddesine göre açık ihale usulü ile ihale yapacak.

165.000 m2 parke 35.000 metre bordür Yapım işi için gerçekleşecek olan ihale 8 Ocak 2018 tarihinde  Tozkoparan Zahit Mahallesi Kasım Gülek Bulvarı Belediye Tesisleri Gelirler Müdürlüğü İdare Binası Turuncu Salonunda gerçekleşecek.

İhaleyi kazanan firmayla , Sözleşme yapıldıktan sonra 10 gün içinde yer teslimi yapılarak , işin 210 gün içinde bitirmesi istenecek.

İLAN DETAYLARINAulaşmak için  tıklayın.

www.ilan.gov.tr/detay-ihale-duyurulari-yapim-isi-ve-insaat-ihaleleri-beton-parke-bordur-temini-ve-dosenmesi-isi-yaptirilacaktir-564556.html?searchText=tarsus

Etiketler :
SON DAKİKA
İLGİLİ HABERLER